Ünlü Rus İş Adamı Torunun Düğünü İçin Servet Harcadı - Son Dakika

Ünlü Rus İş Adamı Torunun Düğünü İçin Servet Harcadı

16.01.2017 21:52

Dünyaca ünlü Rus iş adamı Valery Kogan, torununun İngiltere'deki düğünü için 3,5 milyon sterlin (16 milyon TL) ödedi.

Rus zengin Valery Kogan, torununun İngiltere'de düzenlenen düğününe servet harcayarak düğün için Mariah Carey ve Elton John'a 3,5 milyon sterlin (16 milyon TL) ödedi. Rus milyarder Valery Kogan, 19 yaşındaki torunu için geceliği bin 450 sterlin olan Londra'daki Landmark Hotel'de gösterişli bir düğün yaptı. Düğünde ABD'li şarkıcı Mariah Carey ve İngiliz şarkıcı Elton John sahne aldı.

1 MİLYON STERLİN FAZLA ÖDEME YAPILDI

Mariah Carey, iş adamının torunu Irene Kogan ve damat Daniel Kevey'in önceki gün yapılan düğününde sahne almak üzere ABD'den İngiltere'ye gitti. Carey'nin düğün için 2,5 milyon sterlin ücret aldığı öne sürüldü. The Sun'ın haberine göre Elton John'a da gece için 1 milyon sterlinden fazla ödeme yapıldı. Elton John, 'Tiny Dancer' adlı şarkısını gelin Irene Kogan için söyledi. Oyuncu Antonio Banderas da düğüne katıldı ve bir konuşma yaptı.

ZENGİN MENÜYÜ SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

Albümleri Rusya'da milyonlarca satan Stas Mikhailov ve Filipp Kirkorov gibi pek çok Rus yıldızın da sahne aldığı düğün, Mark Ronson'ın DJ performansıyla sona erdi. Dev bir pastanın kesildiği düğünün davetlileri, zengin menüyü sosyal medyadan paylaştı. Menüde havyarlı levrek, biftek fileto gibi özel yiyecekler dikkat çekti.

Rus yüksek sosyetesini bir araya getiren düğünde, ülkenin müzik, moda ve sinema dünyasından önemli isimler de yer aldı.


Ünlü Rus İş Adamı Torunun Düğünü İçin Servet Harcadı

Son Dakika Magazin Ünlü Rus İş Adamı Torunun Düğünü İçin Servet Harcadı - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti 13 yaşındaki kıza aşk mektubu yazan 61 yaşındaki sapık tutuklandı Vakalardaki vahim artış sonrası Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, herkesin merak ettiği soruyu yanıtladı: İlave tedbirler gündemde değil Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Azerbaycan'dan asker talebi gelirse Türkiye tereddüt etmez Oxford'un koronavirüse karşı geliştirdiği aşıyı gönüllü olarak deneyen doktor hayatını kaybetti Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu