Son Dakika Haberleri: Ünlü Sanatçı Demet Akalın'dan Başkan Ömer Günel'e Tebrik

Ünlü Sanatçı Demet Akalın'dan Başkan Ömer Günel'e Tebrik

7 gün önce

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel'in faytonları kaldırma kararının ardından, ünlü sanatçı Demet Akalın sosyal medyadan Başkan Ömer Günel'i tebrik ederek teşekkür etti.

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, örnek olması gereken bir karara alarak faytonları kaldırılma kararı aldı. Bu güzel haberi sosyal medya hesabından duyuran Günel'e tebrik mesajları yağdı. Ünlü sanatçı Demet Akalın da sosyal medyadan Başkan Günel'i tebrik ederek teşekkür etti.

"BAŞKAN GİBİ BAŞKAN"

CHP'li Başkan Ömer Günel'in şahsi sosyal medya hesaplarından duyurduğu kararın ardından Günel'e destek mesajları yağdı. Bir çok vatandaş Günel'i bu kararın ardından destekleyerek kutladı. Ünlü sanatçı Demet Akalın'da twitter hesabından Başkan Günel'i tebrik etti. Akalın, 'Başkan Gibi Başkan Helal' notu ile Günel'in kararını paylaştı.

Ünlü Sanatçı Demet Akalın'dan Başkan Ömer Günel'e Tebrik
Haber Yayın Tarihi : 15.05.2019 08:51 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Murat Boz, Kaslı Fotoğrafıyla Takipçilerinin Aklını Başından Aldı! Yüzüstü Düşerek Yaralanan Oyuncu Burçin Orhon: Kim Nazar Ediyorsa Çeksin Gözlerini Mehmet Akif Alakurt'tan Tartışma Yaratan Cennet-Cehennem Paylaşımı Ünlü İş Adamının Altı Yanan Dev Tencereye Girip Yıkandığı Anlar Sosyal Medyayı Salladı