Ünlü sanatçı Hülya Avşar ve kızı oyunu kullandı - Son Dakika

Ünlü sanatçı Hülya Avşar ve kızı oyunu kullandı

23.06.2019 16:09
Ünlü sanatçı Hülya Avşar ve kızı oyunu kullandı, System.String[]

Ünlü sanatçı Hülya Avşar ve kızı Zehra Çilingiroğlu, Sarıyer'de oyunu kullandı.

Ünlü sanatçı Hülya Avşar ve kızı Zehra Çilingiroğlu, Sarıyer'de oyunu kullandı. Avşar ve kızı Zehra Çilingiroğlu mühürleri ve pusulayı unutunca renkli görüntüler ortaya çıktı. Yaşanan unutkanlıklar için Hülya Avşar, "İlla bir vukuat yapacağız zaten" dedi.

Hülya Avşar ve kızı Zehra Çilingiroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yenileme seçiminde oy kullanmak üzere Sarıyer'de bulunan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine geldi. Oy için sıra bekleyen ünlü sanatçı, kimlik kontrolünün ardından kabine girdi. Avşar, kabinde mühür olduğunu düşünerek mührü almayı unuttu. Görevlilerden seçim mührünü alan sanatçı, yeniden kabine girerek oyunu kullandı.

Çilingiroğlu'na uyarı yağmuru

Annesinin ardından sırası gelen Zehra Çilingiroğlu da seçim pusulasını ve mührü yanına almayı unuttu. Görevlilerin uyarısının ardından geri dönerek pusula ve mührü alan Çilingiroğlu, kabine girerek oyunu kullandı. Oyunu kullanarak kabinden çıkan Zehra Çilingiroğlu, bu kez de mührü kabinde unuttu. Zehra Çilingiroğlu, görevlilerin uyarısı üzerine mührü kabinden alarak yetkililere teslim etti.

"İlla bir vukuat yapacağız zaten"

Hülya Avşar, kızının mührü kabinde unutmasıyla ilgili, "İlla bir vukuat yapacağız zaten" dedi. "Kabinde bir şeyi unutmadık" diyerek çıkan Hülya Avşar, sandık görevlisinin "Ama sürekli vukuat ile geliyorsunuz" demesi üzerine gülerek "Size ne" diyerek cevap verdi. Avşar kızı, oyunu kullanmasının ardından hayranlarıyla fotoğraf da çektirdi. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Hülya Avşar, vatandaşların pencereden kendisine seslenmesi üzerine, "Seneye ben de adaylığımı koyacağım. Baksanıza hangisinin bu kadar seveni var" dedi.

"Yapılan yanlışların düzeltilebileceği bir dönem olduğunu düşünüyorum"

Hülya Avşar, vatandaşlık görevini yapmak için geldiğini söyleyerek, "Ben hep şunu söylüyorum. Kimin içini kimin dışını neyin ne olduğunu bilmek çok zor vatandaş açısından ama bir gerçek var ki benim güvendiğim yukarıda Allah var ve hakkımızda her şeyin en doğrusunu verecektir. Olan her şeyin güzel olduğuna inanıyorum. Onun için de sadece Allah'ım hayırlısı olsun deyip oyumu kullanıyorum. Açıkçası her ne olursa olsun bundan sonrası bizim için her iki taraf açısından da çok daha dikkat edilen, çok daha yapılan yanlışların düzeltilebileceği bir dönem olduğunu düşünüyorum kesinlikle her iki taraf için de" şeklinde konuştu.

Hülya Avşar, daha sonra kızının kullandığı araç ile okuldan ayrıldı. - İSTANBUL

Ünlü sanatçı Hülya Avşar ve kızı oyunu kullandı
Ünlü sanatçı Hülya Avşar ve kızı oyunu kullandı
Ünlü sanatçı Hülya Avşar ve kızı oyunu kullandı
Ünlü sanatçı Hülya Avşar ve kızı oyunu kullandı
Ünlü sanatçı Hülya Avşar ve kızı oyunu kullandı

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Ünlü sanatçı Hülya Avşar ve kızı oyunu kullandı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Sağlık Bakanlığı'ndan 81 ile yeni genelge! İzinler durduruldu, istifa ve emeklilik başvuruları kabul edilmeyecek Sağlık Bakanlığı'ndan 81 ile yeni genelge! İzinler durduruldu, istifa ve emeklilik başvuruları kabul edilmeyecek Gökhan Özoğuz'un eleştirilerine Bakan Koca'dan yanıt: Suçumuz yok, sorumluluğumuz var Gökhan Özoğuz'un eleştirilerine Bakan Koca'dan yanıt: Suçumuz yok, sorumluluğumuz var Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, yeniden ekranlara döneceğinin müjdesini verdi Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, yeniden ekranlara döneceğinin müjdesini verdi Son Dakika: ABD, Karadeniz'e göndereceği savaş gemisi bildirimini geri çekti Son Dakika: ABD, Karadeniz'e göndereceği savaş gemisi bildirimini geri çekti Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sürpriz ziyaret! Yer sofrasında iftar yaptı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sürpriz ziyaret! Yer sofrasında iftar yaptı Merve Boluğur'dan, Merve Boluğur'dan, "Kendine analar neler doğuruyor diyor musun?" diyen takipçisine çok konuşulacak yanıt Sedat Peker için çember daralıyor! Hangi ülkede olduğu belirlendi Sedat Peker için çember daralıyor! Hangi ülkede olduğu belirlendi Vicdansız baba, çocuğunu rehin alıp damdan atmaya kalktı, küçük kızın feryadı herkesi ağlattı Vicdansız baba, çocuğunu rehin alıp damdan atmaya kalktı, küçük kızın feryadı herkesi ağlattı