Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak saldırıya uğradı - Son Dakika

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak saldırıya uğradı

31.03.2021 17:40

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak saldırıya uğradı Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak, sahibi olduğu Nişantaşı'ndaki güzellik merkezinde saldırıya uğradı.

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak saldırıya uğradı

İSTANBUL - Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak, sahibi olduğu Nişantaşı'ndaki güzellik merkezinde saldırıya uğradı. Olayda Çıtak'ın bir çalışanı kafasından yaralandı.

Edinilen bilgilere göre olay Çıtak'ın Nişantaşı'ndaki tırnak ve güzellik bakım merkezinde meydana geldi. Yabancı uyruklu dört kişilik grup güzellik merkezinde bakım yaptırdı. Bu sırada Çıtak ve grup arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Güzellik merkezinden ayrılan grup, bir süre sonra geri gelerek içeride bulunanlara saldırdı. Olayda Çıtak yara almazken, bir çalışanı başından aldığı darbeyle yaralandı.

YORUMLAR
500
İbrahim Tatlıses'in en küçük çocuğu Elif Ada, neredeyse annesi kadar oldu İbrahim Tatlıses'in en küçük çocuğu Elif Ada, neredeyse annesi kadar oldu
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak saldırıya uğradı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement