Ünlü sanatçı İsmail Türüt, Dağlık Karabağ'a özel şarkı besteledi - Son Dakika

Ünlü sanatçı İsmail Türüt, Dağlık Karabağ'a özel şarkı besteledi

23.11.2020 17:39

Karadeniz müziğinin usta ismi İsmail Türüt, Azerbaycan'ın Karabağ zaferi sonrası bir şarkı besteledi. Sözü ve müziği Türüt'e ait olan şarkının klibinde ise işgal noktalarının vurulduğu anlar, Azerbaycanlı asker ve vatandaşların görüntüleri de yer aldı.

15 Temmuz Darbe Türküsü, Afrin Türküsü gibi çalışmalarıyla gündeme gelen Karadeniz müziğinin usta ismi İsmail Türüt, Azerbaycan- Ermenistan arasındaki savaş için bir şarkı besteledi.

KLİPTE, AZERBAYCANLI ASKERLERİN GÖRÜNTÜLERİ YER ALDI

Ermenistan'ın işgal ettiği Azerbaycan'a ait Karabağ için şarkı yazan sanatçı, Azerbaycan'ın Karabağ'daki savaşı kazanmasından bir Türk sanatçısı ve vatandaşı olarak gurur duyduğu belirtti. Sözü ve müziği Türüt'e ait olan şarkının klibinde Türk ve Azerbaycan bayrağı yan yana yer alırken, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, işgal noktalarının vurulduğu anlar, Azerbaycanlı asker ve vatandaşların görüntülerine de yer verildi. Şarkı birçok dinleyicinin beğenisini kazanırken, binlerce kez de dinlenildi.

Ünlü sanatçı İsmail Türüt, Dağlık Karabağ'a özel şarkı besteledi

Kaynak: İHA

Son Dakika Magazin Ünlü sanatçı İsmail Türüt, Dağlık Karabağ'a özel şarkı besteledi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

ABD polisinin şüpheli şahsı kurşuna dizdiği anların görüntüleri ortaya çıktı Suluk reklamı yapan Duygu Özaslan dalga konusu oldu: Bittikçe doldurabiliyorum Akkuyu Nükleer Santrali inşaatındaki planlı patlamada evler ve seralar zarar gördü Sağlık Bakanlığı koronavirüs aşısı için 10 kuralı belirledi! 4 gruptakilere aşı yapılmayacak Meteoroloji'den 5 il için kuvvetli kar yağışı ve çığ uyarısı Emniyetten "Sultangazi'de çocuk kaçırma girişimi"ne ilişkin açıklama: Akli dengesi yerinde değil Gram altın tekrar 500 TL olur mu? Ünlü analist İslam Memiş son gelişmeleri değerlendirdi Rusya lideri Putin, dondurucu soğukta buz gibi suya girdi