Son Dakika Haberleri: Ünlü Şarkıcı Ebru Gündeş, Kızı Alara ile Birlikte New York'a Gitti

Ünlü Şarkıcı Ebru Gündeş, Kızı Alara ile Birlikte New York'a Gitti

6 ay önce

ABD'nin İran'a uyguladığı yaptırımları delme, bankacılık sahtekarlığı, kara para aklama ve bunlarla ilintili suçlardan New York'ta yargılanan İran asıllı Reza Zarrab'ın eşi ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, kızı Alara ile birlikte New York'a gitti.

ABD'nin İran'a uyguladığı yaptırımları delme, bankacılık sahtekarlığı, kara para aklama ve bunlarla ilintili suçlardan New York'ta yargılanan İran asıllı Reza Zarrab'ın eşi ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, kızı Alara ile birlikte THY'nin TK 003 sefer sayılı uçağı ile New York'a iniş yaptı.

GEÇEN HAFTA RESTORANDA GÖRÜNTÜLENMİŞTİ

İşlediği suçlardan yargılanırken savcılık ile işbirliğine giderek sanıklıktan tanık konumuna geçen Zarrab'ın eşi Ebru Gündeş, kızı Alara ile birlikte İstanbul Atatürk Havalimanı VİP salonundan çıkış yaptı. Reza Zarrab, geçen hafta New York'ta ünlü restoran Nobu'da görüntülenmişti.

Deniz Akkaya, Reza Zarrab'ın Yanına Giderken VIP Hizmet Kullanan Ebru Gündeş'e Ateş Püskürdü


YORUMLAR


Fiyatı 5 Kat Arttı! Akkuş'ta Coğrafi İşaretle Tescillenen Fasulye, Yok Satıyor Tek Celsede Boşanan Sunucu Meltem Acet, Eşinden Rekor Tazminat Alacak Traklar'a Ait 4 Bin Yıllık Kaya Anıtları Bulundu