Son Dakika Haberleri: Ünlü şarkıcı Işın Karaca, 3 yıllık eşi Tuğrul Odabaş'ından boşandı

Ünlü şarkıcı Işın Karaca, 3 yıllık eşi Tuğrul Odabaş'ından boşandı

16 gün önce

Ünlü şarkıcı Işın Karaca 2016 yılında evlendiği Tuğrul Odabaş'ından bugün anlaşmalı olarak boşandı.

Türk pop müziğinin güçlü yorumcularından olan Işın Karaca ve 3 yıl önce büyük bir aşkla evlendiği eşi Tuğrul Odabaş boşanma kararı aldı. Ünlü çiftin bu kararı görüş ayrılıklarından dolayı aldıkları öğrenildi.

DAVAYA TEK BAŞINA GELDİ

Işın Karaca, 2016 yılında çocukluk arkadaşı Tuğrul Odabaş'ı ile üçüncü evliliğini yapmıştı. Aşkları ile örnek bir çift olan Karaca ve Odabaş'ın sürpriz boşanma kararı sevenlerini derinden üzdü. Ünlü şarkıcı 3 yıllık eşinden boşanmak üzere Çağlayan Adliyesi'ne tek başına geldi.

KARARIN ARDINDAN EVDEN AYRILMIŞTI

Boşanma kararı alan çiftten Tuğrul Odabaş, Karaca ile birlikte yaşadığı evden ayrılmış, ünlü şarkıcı da eşinin evden ayrılmasının ardından boşanmak için mahkemeye başvurmuştu.

BİRLİKTE ÇEKİLDİĞİ FOTOĞRAFLARI SİLMEDİ

Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa'nın haberine göre, Tuğrul Odabaş'ın boşanma kararının ardından oldukça kırgın olduğu öne sürüldü. Ayrıca Odabaşı'nın sosyal medya hesabından Karaca ile birlikte çekilen fotoğraflarını silmemesi de dikkat çekti.

Işın Karaca ve Tuğrul Odabaş
Ünlü şarkıcı Işın Karaca, 3 yıllık eşi Tuğrul Odabaş'ından boşandı
Haber Yayın Tarihi: 06.11.2019 11:55 

YORUMLAR


Parti sonrası objektiflere yakalanan Aleyna Tilki yırtık çoraplarıyla şaşırttı
Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir'den müjdeyi verdi: Süs bitkileri eğitim merkezini süratle kuracağız Vatandaş, Bakan Kurum'a camide yerini vermedi: Burası Allah'ın evi