Son Dakika Haberleri: Ünlü Şarkıcı Mabel Matiz'den Minik Serçe'ye Çağrı: Geri Dön

Ünlü Şarkıcı Mabel Matiz'den Minik Serçe'ye Çağrı: Geri Dön

5 ay önce

Türkiye turnesinde olan Mabel Matiz, turnenin ikinci konserini Kayseri Kadir Has Gösteri ve Sanat Merkezi'nde verdi. Muhteşem bir performansa imza atan Mabel Matiz, Minik Serçe Sezen Aksu'ya da sahnelere geri dönmesi için çağrıda bulundu.

Türkiye turnesinde olan Mabel Matiz, turnenin ikinci konseri Kayseri Kadir Has Gösteri ve Sanat Merkezi'nde verdi. Kayserili hayranlarının karşısına çıkan Mabel Matiz, kendisini dinlemeye gelen bir hayranının "Sizden iyi sahne performansı olan birisini görmedim" şeklinde seslenmesi üzerine 'Sanırım siz Sezen Aksu'yu hiç dinlemediniz' diyerek Sezen Aksu'ya sahnelere geri dönmesi konusunda çağrı yaptı.

"GERİ DÖN SEZEN"

Bir hayranının, "Sizden iyi sahne performansı olan birisini görmedim" şeklinde seslenmesi üzerine Mabel Matiz, "Çok teşekkür ederim. Sanırım siz Sezen Aksu'yu henüz dinlemediniz. Yakında sahnelere geri dönerse hep birlikte dinleriz. Temennimiz bu yönde. O zaman ne diyoruz? Geri dön Sezen" diyerek, Minik Serçe'ye çağrıda bulundu.

Bir ara sahneden inip seyircilerin arasında dolaşarak onlarla birlikte şarkı söyleyen başarılı sanatçı, sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Mabel Matiz'den, Dayak Yediğini İddia Eden Yakın Arkadaşı Sılaya Destek

Başsavcılık, Mabel Matiz'in "FETÖ" Soruşturmasına Takipsizlik Kararı Verdi

Hakkında FETÖ Soruşturması Açılan Mabel Matiz Kimdir?

Şarkıcı Mabel Matiz Yakın Zamanda Evlilik ve Çocuk Düşünmediğini Söyledi


YORUMLAR


Berat Albayrak Babasının Koluna Girip Mezarlığa Gitti Ankara'da Belediye Otobüsünde Taciz İddiasına Gözaltı Abdullah Gül'den Dikkat Çeken Yeni Zelanda Paylaşımı: Tüm Liderlere Örnek Olsun