Son Dakika Haberleri: Ünlü Şarkıcı Şahsanem, Son Haliyle Şaşırttı

Ünlü Şarkıcı Şahsanem, Son Haliyle Şaşırttı

2 yıl önce

90'lı yıllara şarkılarıyla damga vuran ünlü şarkıcı Şahsanem, son hali ile hayranlarını şaşırtmayı başardı.

Ünlü Şarkıcı Şahsanem, Son Haliyle Şaşırttı, System.String[]

90'lı yıllara şarkılarıyla damga vuran ünlü şarkıcı Şahsanem, son hali ile hayranlarını şaşırtmayı başardı.

"GELİNLİK GİYEMEDİM"

Şahsanem 2008 yılında İranlı ressam Armin Perhüdari ile nikah masasına oturdu. Şarkıcı Şahsanem, 2009 yılında katıldığı imza töreninde evliliğini anlatarak, "Yaklaşık 1.5 yıl önce eşim ile tanıştık ve 1 yıl önce evlendik. Eşimi o günden bu yana bu piyasadaki kızlardan korkumdan dolayı herkesten sakladım. Artık eşimi defalarca denedim ve güvendiğim için açıklıyorum. Bu evliliğimde oldukça mutluyum, alelacele evlendiğim için gelinlik giyemedim. Eşim de damatlık giyemedi." demişti.

2011 YILINDA GERİ DÖNMÜŞTÜ

2011 yılında ise 'Her Şey Boş Bu Yalan Dünyada' albümü ile müzik dünyasına geri döndü. Albümünde eşinin imzasını taşıyan cesur fotoğraflara yer verdi. Şahsanem 200 bin dolar harcadığı albümü şu sözlerle anlattı: "Ders alınacak bir albüm yaptım. Konservatuvar hocalarına tavsiye ediyorum. Müziği öğrencilere dinleterek öğretsinler." Ne var ki, albümlerin hiçbiri 90'lı yılların başarısına ulaşamadı. Şahsanem, şimdilerde sahne çalışmalarına devam ediyor. Ekrandan uzak bir yaşam süren şarkıcı, bulduğu her fırsatı ailesiyle geçiriyor.

ŞAHSANEM KİMDİR?

90'lı yıllara damga vuran ünlü şarkıcı Şahsanem, 90'lı yılların en popüler isimlerinden biriydi. Asıl adı Shohsanam Qilicheva olan 1968 doğumlu Özbek şarkıcı 1996 yılında çıkardığı 'Seyyah' albümü ile Türkiye'de ünlendi. 'O Bu Gece Gelecek', 'Gözyaşlarım Anlatır', 'Nar Tanem' kısa sürede en çok dinlenenler listesinde yerini aldı. 2000 yılında Efsane Aşk albümü ile bir kez daha müzikseverle buluştu. 'Yüreğim Meskendir Aşk' bu albümün unutulmayan şarkılardan biri oldu.Ardından 2006 yılında 'Kısasa Kısas' albümü müzikseverlerle buluştu. Aynı yıl Orta Asya yemeklerinin ve kültürünün anlatıldığı bir de yemek kitabı yayınladı.

Ünlü Şarkıcı Şahsanem, Son Haliyle Şaşırttı

Haber Yayın Tarihi: 23.10.2018 11:38 

YORUMLAR


Son Dakika

YHT projesiyle Sivas-Ankara arası 2 saate inecek
Libyalı komutandan Türkiye'ye küstah tehdit: Gemilerini batıracağım Kıskançlık krizi geçiren damat, düğünde ortalığı birbirine kattı