Ünlü Simalar Portakal Çiçeği Karnavalı'na Akın Etti - Son Dakika

Ünlü Simalar Portakal Çiçeği Karnavalı'na Akın Etti

5 yıl önce

Bu yıl 3'üncüsü gerçekleştirilen Portakal Çiçeği Karnavalı, Türkiye'nin ünlü simalarını Adana'da buluşturdu.

Ünlü Simalar Portakal Çiçeği Karnavalı'na Akın Etti, System.String[]

90 bin kişinin katıldığı kortej yürüyüşü ile başlayan karnaval, dünyanın sayılı kortejlerini aratmayacak renklilik ve coşku içinde tamamlandı. Kortej yürüyüşüne ünlü sanatçılar ile birlikte iş, medya ve cemiyet dünyasında çok sayıda ünlü sima da katıldı.

ÜNLÜ SİMALAR KARNAVALDA BULUŞTU

Portakal Çiçeği Karnavalı için Adana'ya gelenler arasında Fatih Terim, Açelya Akkoyun, Ahmet Olgun Sünear, Alper Kul, Altan Gördüm, Arif Keskiner, Ayşe Arman, Ayşegül Dinçkök, Barış Kılıç, Caner Cindoruk, Cankat Aydos, Cavit Çetin Güner, Çiğdem Kayalı, Demir Karahan, Derya Baykal, Ece Vahapoğlu, Emre Karayel, Erdal Cindoruk, Ertuğrul Ateş, Ezgi Özbay, Faruk Tınaz, Ferit Aktuğ, Fırat Altunmeşe, Gülden Mutlu, Günseli Kato, Hatice Aslan, Hümeyra Erdoğan, Keremcem, Levent Özdilek, Levent Veziroğlu, Mehmet Turgut, Menderes Samancılar, Murat Hasari, Nebil Özgentürk, Nilüfer Bıyıklı, Rıza Akın, Seda Güven, Sinem Öztürk, Sitare Akbaş, Suat Aydoğan, Tolga Ortancıl, Turgut Kazan, Ümit Karan ve Zeynep Casalini gibi isimler bulunuyor.

Haber Yayın Tarihi: 07.04.2015 02:14 Kaynak: CİHANSon Dakika

Şarkıcı Tuğba Ekinci'den sosyal medyayı sallayan Recep Tayyip Erdoğan paylaşımı
Otoyolların ortasında kalan tarihi kemere taş hırsızları dadandı Erdoğan'dan Kanal İstanbul açıklaması: Projenin bitirilmesi 6-7 yılı bulur