Son Dakika Haberleri: 6 Ay Önce Evlenen Ünlü Spiker Simge Fıstıkoğlu, Bebeğini Kucağına Aldı

6 Ay Önce Evlenen Ünlü Spiker Simge Fıstıkoğlu, Bebeğini Kucağına Aldı

3 ay önce

Emir Tavukçuoğlu ile hayatını birleştiren NTV spikeri Simge Fıstıkoğlu bebeğini kucağına aldı. Güzel haberi Simge Fıstıkoğlu'nun kız kardeşi Sinem Fıstıkoğlu Instagram hesabından duyurdu.

Emir Tavukçuoğlu ile Simge Fıstıkoğlu Tavukçuoğlu'nunAcıbadem Hastanesi'nde dün gerçekleşen doğum sonucunda bir erkek çocukları dünyaya geldi.

TEMMUZ AYINDA EKRANLARA VEDA ETMİŞTİ

Simge Fıstıkoğlu iki yıldır birlikte olduğu sevgilisi Emir Tavukçuoğlu ile geçen nisan ayında dünya evine girmişti. Ünlü sunucu hamilelik dolayısıyla Temmuz ayı başlarında ekranlara uzun süreliğine veda etmişti.

MÜJDELİ HABERİ KIZ KARDEŞİ VERDİ

Sevinçli haberi Simge Fıstıkoğlu'nun kardeşi Sinem Fıstıkoğlu, "Dünyanın en iyi kardeşi şimdi anne oldu. Maşallah deyin kardeşime, İyi dilekleriniz, her şey için teşekkürler" diyerek Instagram hesabından duyurdu.

"KALBİM HİÇ BU KADAR HIZLI ATMADI"

"Kalbim hiç bu kadar hızlı atmadı , hiç bu kadar birini sevmedim , gördüğüm an aşık olmadım. Bu hayatımızın en anlamlı gününde yanımızda olan, olamayıp da yanımızda hissettiren herkese sonsuz teşekkürler. Allah herkesin evladını bağışlasın"


YORUMLAR


Fenerbahçe, BB Erzurumspor'u Konuk Ediyor! Maçta Üçüncü Gol Geldi Fatih Portakal, Erdoğan'ın "Portakal mıdır Mandalina mıdır?" Sözlerine Yanıt Vermeme Kararı Aldı

Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'nin Ligi Kaçıncı Sırada Bitireceğini Açıkladı