Son Dakika Haberleri: Ünlü Sunucu Ece Üner, 'Angara' Gafıyla İzleyicileri Gülme Krizine Soktu

Ünlü Sunucu Ece Üner, 'Angara' Gafıyla İzleyicileri Gülme Krizine Soktu

8 ay önce

Show TV ana haber spikeri Ece Üner, akşam bülteninde çocuk işçilerle ilgili bir haberi sunarken yaptığı dil sürçmesiyle ekran başındaki izleyenleri güldürdü.

Show TV, ana haber bülteninin sunucusu Ece Üner, akşam bülteninde "kağıt toplayan çocukların tehlikeli oyunu" başlıklı haberiyle çocuk işçilere ve yaşadıkları ağır koşullara dikkat çekti. Haberi sunarken yaptığı dil sürçmesiyle ekran başındakilere eğlenceli anlar yaşattı.

ANGARA DEYİNCE OLAN OLDU

Show TV ana haber bülteninin başarılı sunucusu Ece Üner kağıt toplayan çocukları ilgili bir haber sunarken, "Angara" dedi.Ece Üner, dil sürçmesiyle sosyal medyada çok konuşuldu. Üner'in pek çok takipçi, kusursuz Ankara şivesiyle söylediği "Angara" yorumunu beğenirken, görüntüler de sosyal medyada binlerce kez paylaşıldı.

Haber Yayın Tarihi : 21.09.2018 12:22 

YORUMLAR


Metrobüste, Kadını Taciz Edip Cinsel Organını Dışarı Çıkaran Sapığın İfadesi Ortaya Çıktı CHP'nin Uyuşturucuyla Mücadele Önerisi, AK Parti'nin Oylarıyla Reddedildi Cinsel İstismar Olayıyla Sarsılan Küçükçekmece'den Mide Bulandıran Bir Haber Daha Geldi!