Son Dakika Haberleri: Ünlü Voleybolcu Jaqueline Carvalho, Yürekleri Ağızlara Getirdi!

Ünlü Voleybolcu Jaqueline Carvalho, Yürekleri Ağızlara Getirdi!

26 gün önce

Brezilya Milli Takımıyla 2008 Pekin ve 2012 Londra Olimpiyatlarında altın madalya kazanan 35 yaşındaki voleybolcu Jaqueline Carvalho, ülkesinde katıldığı bir canlı yayın esnasında bayılarak yürekleri ağızlara getirdi.

2008 Pekin ve 2012 Londra'da altın madalya kazanan Brezilya Milli Takımı'nın kadrosunda yer alan 35 yaşındaki voleybolcu Jaqueline Carvalho, canlı yayın sırasında bayıldı. Brezilya Erkekler Voleybol Ligi Superliga'da SESI Sao Paulo ile EMS Taubate FUNVIC takımları arasında oynanan final serisinin ilk maçını izleyen isimler arasında yer alan voleybolcu Jaqueline Carvalho, mola sırasında bir muhabirle röportaj yaparken bir anda kendisini yere bıraktı.

SICAKTAN TANSİYONUNUN DÜŞMÜŞ

SESI Sao Paulo'nun takım doktoru tarafından olay yerinde tedavisi gerçekleştirilen Carvalho'nun salonun sıcaklığından ötürü tansiyonunun düştüğü ve durumunun iyi olduğu öğrenildi.

(Fanatik)

Ünlü Voleybolcu Jaqueline Carvalho, Yürekleri Ağızlara Getirdi!
Haber Yayın Tarihi : 25.04.2019 05:20 

YORUMLAR


Ünlü İsimler, Ahmet Hakan'ın Ekrem İmamoğlu'nun Konuk Olduğu Yayını Erken Bitirdiği İddiasına Tepki Gösterdi İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın "Samanyolu TV'de Çalıştı" İddiasına Yanıt: Konuk Olarak Katıldım, Çalışmadım Meksika'da Vatandaşlar Hırsızlık Yaptığı İddia Edilen Kadınları Döverek Elbiselerini Kesti!