Ünlü Yazar Çanakkale Savaşını Düzce'de Anlattı - Son Dakika

Ünlü Yazar Çanakkale Savaşını Düzce'de Anlattı

12.03.2013 12:38
Ünlü Yazar Çanakkale Savaşını Düzce'de Anlattı, System.String[]

18 Mart Çanakkale Zaferi şehitleri anma günü kapsamında "Çanakkale Mahşeri" adlı konferans gerçekleştirildi.

18 Mart Çanakkale Zaferi şehitleri anma günü kapsamında Yazar Mehmet Niyazi Özdemir'in katılımı ile "Çanakkale Mahşeri" adlı konferans gerçekleştirildi.

Düzce Üniversitesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen etkinlik geniş katılımla yapıldı. Çanakkale Savaşı'nın tarihsel sürecini anlatan Yazar Niyazi Özdemir, "Çanakkale tarihimiz boyunca bizim en yumuşak karnımız olmuştur. Çanakkale savası o kadar büyük bir savaştır ki, bu yüzden diğer savaşlar bu savaşın gölgesinde kalmıştır" dedi.

Çanakkale Savaşının önemine değinen Özdemir savaşın önemini anlamak için Dünya ve insanlık için bu savasın önemi nedir? Milli tarihimiz için bu savaşın önemi nedir? İnsanımız için bu savasın önemi nedir? Bu perspektiften bakıldığında daha iyi anlayabilineceğini söyledi. Konferansın sonunda Yazar Mehmet Niyazi'ye plaket verildi.

(AY)

12.03.2013 12: 18: 21

TSI

NNNN - DÜZCE

Ünlü Yazar Çanakkale Savaşını Düzce'de Anlattı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Ünlü Yazar Çanakkale Savaşını Düzce'de Anlattı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Manchester City, evinde Burnley'yi 5-0 yendi 13 yıllık davada şok gerçek! Eski Muğla Milletvekili Rifat Adnan Akarca 3 kız kardeşin babası çıktı Aşk iddialarını sürekli yalanlayan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, dudak dudağa görüntülendi Son Dakika: İçişleri Bakanlığı'ndan yeni koronavirüs genelgesi! Oteller sadece müşterine yemek hizmeti verebilecek İstanbul'da koronavirüs definleri görüntülendi! Cenazeler iki nedenden dolayı tabutla defnediliyor Milyonlar heyecanla bekliyor! Emekliye ocakta 405 lira zam göründü Oyuncu Hayal Köseoğlu'nun direk dans videosu Instagram'ı sallıyor Şeyma Subaşı ile ayrılan Guido Senia, eski sevgilisine geri döndü