Oyuncu Asia Argento, yönetmen Rob Cohen'in kendisine tecavüz ettiğini itiraf etti - Son Dakika

Oyuncu Asia Argento, yönetmen Rob Cohen'in kendisine tecavüz ettiğini itiraf etti

26.01.2021 15:56
Oyuncu Asia Argento, yönetmen Rob Cohen'in kendisine tecavüz ettiğini itiraf etti, System.String[]

Daha önce Hollywood'un ünlü film yapımcısı Harvey Weinstein'in cinsel saldırısına uğradığını açıklayan ilk kadınlardan olan oyuncu Asia Argento, şimdi de yönetmen Rob Cohen'in kendisine tecavüz ettiğini söyledi.

Hollywood'un ünlü film yapımcısı Harvey Weinstein'in cinsel saldırısına uğradığını açıklayan ilk kadın yıldızlardan biri olan ve Me Too hareketine de öncülük eden Argento, bu iddiasıyla gündemin ilk sıralarına yerleşti.

KENDİNİ YATAKTA ÇIPLAK BULDU

45 yaşındaki Asia Argento, Variety dergisine yaptığı açıklamada, Rob Cohen'in kendisine tecavüz ettiğini, o sırada olup biteni algılayamadığını, ertesi sabah kendini yatakta çıplak bulduğunu belirtti.

Oyuncu Asia Argento, yönetmen Rob Cohen'in kendisine tecavüz ettiğini söyledi
Rob Cohen

YENİ BİR OLAY YARATMAMAK İÇİN DAHA ÖNCE KONUŞMAMIŞ

Asia Argento, o dönemde yeni bir olay yaratmamak için bu konuda konuşmadığını da sözlerine ekledi.

Oyuncu Asia Argento, yönetmen Rob Cohen'in kendisine tecavüz ettiğini itiraf etti

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Oyuncu Asia Argento, yönetmen Rob Cohen'in kendisine tecavüz ettiğini itiraf etti - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (2)

Son Dakika

Türkiye semalarında ürküten görüntüler! Düşen göktaşı çok sayıda ilden görüldü Liselerde yüz yüze sınavlar, 8 Mart'tan itibaren yapılacak Rıdvan Dilmen'den çarpıcı iddia: Alanyaspor, Çağdaş Atan'ın görevine son vermeyi düşünüyor Sevgilisini kaldıkları otel odasında boğazından ve başından bıçaklayarak öldürdü Ebru Polat, sevgilisine ayağını öptürdüğü paylaşımı ile mide bulandırdı Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli'nin açılışında iki eksik bulup Bakan'ı uyardı Mehmet Ali Erbil'den "Ekranlara geri dönecek misiniz?" sorusuna yürek burkan cevap Kırmızı Oda dizisindeki gerdek gecesi sahnesine tepki yağdı: Namus böyle bir şey değil