"Ünlüden Temiz" Kampanyası - Son Dakika

"Ünlüden Temiz" Kampanyası

15.05.2013 11:41
"Ünlüden Temiz" Kampanyası

Lost dizisinden Sawyer'ın üzerinden çıkarmadığı mavi gömleği, "Ünlüden Temiz" kampanyasıyla ikinciel.com'da!

Eski alışkanlıklar ile yeni nesil ticari platformların birleştiği aktif bir ilan ve alışveriş sitesi olarak her geçen gün adını duyuran ikinciel.com, bu kez "Ünlüden Temiz" kampanyasıyla Brad Pitt'den Michael Jackson'a, Lucy Liu'dan Kurt Cobain'e kadar ünlülerin film, dizi ve konserlerde kullandıkları giyim ve aksesuarları açık artırmayla satışa sunuyor. Haziran sonuna kadar sürecek olan kampanyada Forrest Gump, Fight Club, American Pie, Kill Bill gibi sinema tarihine geçen filmlerde ünlüler tarafından kullanılmış ürünler alıyor.

Lost dizisinin yakışıklısı Sawyer'ın giydiği mavi gömleğin Lost hayranları arasında ciddi bir rekabete neden olması bekleniyor.

Televizyon dünyasının en pahalı yapımlarından biri olan ve 2004-2010 yılları arasında Türkiye'de de çok büyük bir hayran kitlesine ulaşan Lost dizisi, mobil platformlardaki güçlü altyapısıyla ön plana çıkan ikinciel.com'da "Sawyer" karakterini canlandıran aktör Josh Holloway tarafından dizinin çesitli bölümlerinde giyilmiş olan gömlekle yıllar sonra yeniden hayranlarını bir araya topluyor. ABC Stüdyoları'nın özel arşiv sertifikası ile birlikte satılan gömleğin, dizinin özellikle Sawyer hayranı kadın izleyicileri tarafından özel ilgi göreceği düşünülüyor.

Koleksiyoner Özgür Çift tarafından farklı zamanlarda ağırlıklı olarak Hollywood'dan toplanan ünlülerin eşyaları, Haziran ayı sonuna kadar ikinciel.com'da "Ünlüden Temiz" kampanyasıyla satışa sunuluyor. Daha önce yurtdışında sosyal sorumluluk projelerine destek olmak için satışa çıkmış ürünlerin neredeyse tamamı, "özel orijinallik sertifikası"yla birlikte veriliyor. Bazıları ise özel mektuplar veya setlerle satılıyor.

Brad Pitt'in Fight Club filminde giydiği ceket, Michael Jackson'un 1984 yılındaki Victory Turnesi'nde başından çıkarmadığı fötr şapkası, Nirvana hayranlarını 2004 yılındaki ölümüyle yasa boğan Kurt Cobain'in kullandığı son kayıt mikrofonu, Kill Bill filminde Lucy Liu'nun giydiği kostüm ve Forrest Gump filminde Tom Hanks'in giydiği t-shirt'e sahip olmak isteyenler, öncelikle siteye üye girişi yapıp açık artırmaya katılarak hayranı oldukları ünlülere çok daha yakın olabilmek adına en yüksek teklifi vermeye çalışıyor.

www.ikinciel.com/unluden-temiz-urunler adresinde "Ünlüden Temiz" kampanyasıyla açık artırmada satılan ürünlerin tam listesi ise şöyle:

· Kurt Cobain – Super-Pro SM58 son kayıt mikrofonu

· Pink Floyd The Wall (1982) –"Another Brick In The Wall" filmindeki öğrencilerin maskesi

· Michael Jackson – Victory konserlerinde giydiği fötr şapka

· Coldplay - Will Champion'ın kullandığı 1 çift orijinal bageti.

· Lost – Sawyer (Josh Holloway) gömleği

· Lost - Hurley (Jorge Garcia) t-shirt'ü ve pantolonu

· Forrest Gump (1994) - Forrest Gump karakterinin (Tom Hanks) filmde giydiği eskitilmiş ve kirletilmiş t-shirt.

· The White Stripes - Davul seti

· Muse – Dominic Howard'ın davul seti

· Kill Bill: Volume 1 (2003) - O-Ren Ishii karakterinin (Lucy Liu) silikon özel efekt büstü

· Fight Club (1999) - Tyler Durden karakterinin (Brad Pitt) giydiği kırmızı deri ceket ve çizgili eşofman altı

· Fight Club (1999) - Narrator karakterinin (Edward Norton) kullandığı FURNI kataloğu

· American Pie 2 (2001) - Jim Levenstein karakterinin (Jason Biggs) giydiği kısa kollu gömlek ve beyaz t-shirt.

· Foo Fighters - Dave Grohl'un çekimlerde parçaladığı gitarı

· Little Miss Sunshine (2006) - Kızarmış tavuk kutusu

· Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Wonka kutusu

· All The Kings Men (2006) - Anne Stanton karakterinin (Kate Winslet) giydiği elbise

· Bridget Jones – Bridget Jones'un Günlüğü serisinin yaratıcısı Helen Fielding'in günlük hayatta kullandığı deri çanta ve seti.

· Lords of Dogtown (2005) - Skip karakterinin (Heath Ledger) giydiği uzun kollu gömlek

· Tarantino's Death Proof (2007) - Pam karakterinin (Rose McGowan) giydiği bluz kot pantolon seti

· Flashbacks of a Fool (2008) - Joe Scott karakterinin (Harry Eden) giydiği uzun kollu ipek gömlek

· Bettie Page - Siyah jartiyer

YORUMLAR
500
Brad Pitt'in son halini görenler inanamadı! 'Hülya Avşar zannettim' yorumu yapıldı Brad Pitt'in son halini görenler inanamadı! 'Hülya Avşar zannettim' yorumu yapıldı
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'Ünlüden Temiz' Kampanyası - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement