Ünlülerden "Öğretmen Günü" İçin Anlamlı Mesaj - Son Dakika

Ünlülerden "Öğretmen Günü" İçin Anlamlı Mesaj

24.11.2018 14:19

Ünlülerden "Öğretmen Günü" için anlamlı mesajİZMİR - Murat Dalkılıç, Emre Altuğ, Bengü, Ahmet Yenilmez gibi ünlü sanatçılarla; Yılmaz Vural, Dr.

Ünlülerden "Öğretmen Günü" için anlamlı mesaj

İZMİR - Murat Dalkılıç, Emre Altuğ, Bengü, Ahmet Yenilmez gibi ünlü sanatçılarla; Yılmaz Vural, Dr. Ender Saraç, Ufuk Sarıca, Gülsin Onay gibi ünlü isimler, İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün 'Öğretmenler Günü' için hazırladığı videoda mesajlarını paylaştı.

Öğretmenler Günü, tüm yurt genelinde çeşitli etkinliklerle kutlandı. İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü de, Öğretmenler Günü için anlamlı bir video hazırladı. Videoda, öğretmenlerin mesajları paylaşılırken, İzmir genelinden öğrencilerde bu anlamlı gün nedeniyle videoya yer aldı, öğretmenlerine mesajlar gönderdi.

Ünlü isimlerden videoya destek

Videoya bir çok ünlü isimde destek oldu. Murat Dalkılıç, Emre Altuğ, Bengü, Ahmet Yenilmez gibi sanatçılar ile Yılmaz Vural, Dr. Ender Saraç, Ufuk Sarıca, Gülsin Onay gibi tanınmış isimler, videoda Öğretmenler Günü mesajlarını paylaştı. Sanatçılar ve tanınmış isimler, öğretmenliğin kutsal bir meslek olduğunu vurguladı. Video, daha sonrada sosyal medyada paylaşıldı. Sosyal medyada paylaşılan video, büyük ilgi gördü.

Ünlülerden Öğretmen Günü İçin Anlamlı Mesaj
Ünlülerden Öğretmen Günü İçin Anlamlı Mesaj
Ünlülerden Öğretmen Günü İçin Anlamlı Mesaj
Ünlülerden Öğretmen Günü İçin Anlamlı Mesaj

- Kaynak: İHA

Son Dakika Genel Ünlülerden 'Öğretmen Günü' İçin Anlamlı Mesaj - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

İddialı pozlarıyla gündeme gelen Ebru Polat, yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi Provokatörler rahat durmuyor! Fransa'da "Allah'u Ekber" diyerek polise saldıran kişi aşırı sağcı çıktı Efsane futbolcu Ronaldinho, Azerbaycan'a destek videosu yayınladı Dağlık Karabağ'ın sözde lideri Arayik Harutyunyan'ı korku sardı: Azerbaycan ordusu Şuşa'nın 5 km ötesinde Kanada Başbakanı Trudeau: Nice'te kiliseye saldıranlar İslam'ı temsil etmiyor Erdoğan'dan Putin'e Dağlık Karabağ teklifi: Bu sorunu Türkiye ve Rusya'nın kuracağı müzakere masasında çözelim Ekranlara iddialı giriş yapan Şeref Sözü dizisi, 4. bölümde final yapıyor Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine bir tepki de Yunanistan'dan geldi: Saldırgan ve hakaret edici