Ünye Belediye Başkanı Arpacıoğlu Açıklaması - Son Dakika

Ünye Belediye Başkanı Arpacıoğlu Açıklaması

12.01.2012 17:00
Ünye Belediye Başkanı Arpacıoğlu Açıklaması, System.String[]

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Arpacıoğlu, "Ünye'ye yeni otogar yapımı için Fevzi Çakmak Mahallesi'nde bulunan eski otogarın yıkım çalışmalarına başlanıldı" dedi.

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Arpacıoğlu, "Ünye'ye yeni otogar yapımı için Fevzi Çakmak Mahallesi'nde bulunan eski otogarın yıkım çalışmalarına başlanıldı" dedi.

Arpacıoğlu, yeni otogar yapımı için Fevzi Çakmak Mahallesi'nde bulunan eski otogarın yıkım çalışmalarını inceledi.

Yeni otogar projesinin bittiğini ve ihale aşamasına gelindiği belirten Arpacıoğlu, "Ünye eski otogarı uzun zamandır atıl durumda bir binaydı. Büyüyen, gelişen ve değişen Ünye için yeni otogar projesini hazırladık. Eski otogar alanına 10 dönüm alan kamulaştırıp ilave ederek 24 dönüm alan üzerine yeni otogar projesini hazırladık. Ünye yeni otogar projesi, 7 bin 350 metrekare olacak. Otogarın taban alanı 2 bin 953 metrekare olacak. Bu mevki hem Ünye çevre yolunun çıkış noktasında, hem de şehir merkeziyle irtibat kurabilecek giriş ve çıkışların olduğu, çevre yolunun ve sahil yolunun birleştiği bir nokta yapacağız" diye konuştu.

- ORDU

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Ünye Belediye Başkanı Arpacıoğlu Açıklaması - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

İYİ Partili vekilden Ankara'yı karıştıracak iddia: Partiden birinin sarayla ilişkisi var, koalisyon için mutabakata varılacak Yarın açılışı yapılacak Mecidiyeköy-Mahmutbey metro hattı böyle test edildi Korona tedavisi gören İmamoğlu'ndan metro müjdesi: 28 Ekim'de açılıyor, 10 gün ücretsiz olacak Son Dakika: Mersin Anamur'da orman yangını! 50 hane boşaltıldı, Mersin-Antalya karayolu kapatıldı Çukur dizisinde, şüpheli şekilde ölü bulunan Aleyna Çakır'ın yaşadıkları canlandırıldı Fransa'dan Erdoğan'ın boykot çağrısına anlamsız yanıt: Türkiye içişlerimize karışmamalı 'Trabzon' paylaşımıyla büyük tepki çeken CHP'li Kılınç ifade verdi, adliye önünden fotoğraf paylaştı Vatandaşa ucuza satmak yerine depoda bekletilen bir ton balık çürüdü