Ünye Belediyesi'nin Faaliyetleri - Son Dakika

Ünye Belediyesi'nin Faaliyetleri

19.01.2012 18:00
Ünye Belediyesi'nin Faaliyetleri, System.String[]

"Belediyemiz ilçe genelinde altyapı, yol ve çevre düzenleme çalışmalarımızda 2011 yılı hedeflerine ulaşılmış, 2012 için programlanan çalışmalara da başlanmıştır" dedi.

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Arpacıoğlu,

"Belediyemiz ilçe genelinde altyapı, yol ve çevre düzenleme çalışmalarımızda 2011 yılı hedeflerine ulaşılmış, 2012 için programlanan çalışmalara da başlanmıştır" dedi.

Arpacıoğlu, belediyenin 2012 yılı alt yapı, yol ve çevre düzenleme çalışmalarına başladığını söyledi.

Yollarda parke döşemeleri yapıldığını belirten Arpacıoğlu, " İpekyolu, Çınarlık, Atatürk, Çamurlu, Çınarlık, Liseler, Atatürk ve Nuriye mahallelerinde bordür, parke döşeme, yağmur suyu hattının döşeme çalışmalarının bir kısmı tamamlandı. Hava şartları uygun gittiği takdirde Fen İşleri Müdürlüğümüzce yürütülen bu çalışmalar devam edecek, programımız dahilinde olan yerleşim yerlerimizin altyapı ve yol sıkıntıları giderilecektir. Ünye genelinde altyapı, yol ve çevre düzenleme çalışmalarımızda 2011 yılı hedeflerine ulaşılmış, 2012 için programlanan çalışmalara da başlanmıştır" diye konuştu.

- ORDU

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Ünye Belediyesi'nin Faaliyetleri - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Esra Erol'un programında ilginç olay! Karısı evi terk edip başka bir adama düğün yaptı Doğum sırasında kafası kopan bebeğin vücudu anne rahminde kaldı Kılıçdaroğlu parti grubunda Bahçeli'ye teşekkür etti: İktidarın rezilliği bundan iyi anlatılamazdı Aşiret düğününde gelin ve damada 40 dakikada 1 milyon liralık takı Hollanda'da cinsiyet eşitliği kapsamında kadınlara da zorunlu askerlik yükümlülüğü getirildi Kanlar içinde yere yığıldı! Yaşlı adamın feci şekilde hayatını kaybettiği kaza kamerada Nusret'in mekanının önündeki kuyrukla ilgili bomba iddia: Kişi başı 3 bin lira ödeniyor Sipariş verdiği pizzadan tel çıkan şarkıcı Alya, isyan etti: Kafayı yediniz herhalde