Ünye'de Sevgililer Günü, Uçan Fener Şenliği'nde Kutlandı - Son Dakika

Ünye'de Sevgililer Günü, Uçan Fener Şenliği'nde Kutlandı

15.02.2012 12:57
Ünye'de Sevgililer Günü, Uçan Fener Şenliği'nde Kutlandı

Ordu'nun Ünye ilçesinde dün akşam düzenlenen 'Uçan Fener Şenliği' renkli görüntülere sahne oldu.

Ordu'nun Ünye ilçesinde dün akşam düzenlenen 'Uçan Fener Şenliği' renkli görüntülere sahne oldu. Ünye Cumhuriyet meydanında toplanan yaklaşık 3 bin kişi, havaya fener bırakarak sevgililer gününü kutladı.

Ordu'nun Ünye İlçesi'nde dün akşam 3'üncü Geleneksel Ünye Uçan Fener Şenliği düzenlendi. Sevgililer günü olması nedeniyle bir grup gencin sosyal paylaşım sitesinden yaptığı çağrının da etkisiyle, büyük bir kalabalık Cumhuriyet Meydanı'nda bir araya geldi. Ellerinde fenerlerle meydanda toplanan gençler, çalan hareketli müziğin ritmi ile eğlendi.

Ünye Belediye Başkanı Ak Partili Ahmet Arpacıoğlu'nun da katıldığı 3'üncü Geleneksel Ünye Uçan Fener Şenliği'nde ilk feneri Başkan Arpacıoğlu uçurdu. Sevgililer gününü kutlayan Başkan Arpacıoğlu, feneri ateşleyerek gökyüzüne bıraktı. Ünye Cumhuriyet meydanında toplanan binlerce genç ellerindeki fenerleri gökyüzüne bırakarak süzülmesini izledi.

Yüzlerce fenerin aynı anda gök yüzüne bırakılması ile güzel bir görüntü ortaya çıkarken, eğlence gece geç saatlere kadar sürdü. - Ordu/ Ünye

Kaynak: DHA
Ordu'da bulunan yaban tavşanı doğaya salındı Ordu'da bulunan yaban tavşanı doğaya salındı Ordu'da bulunan yaban tavşanı doğaya salındı Ordu'da bulunan yaban tavşanı doğaya salındı

Son Dakika Güncel Ünye'de Sevgililer Günü, Uçan Fener Şenliği'nde Kutlandı - Son Dakika


Advertisement