Ünye Sele Teslim Oldu - Son Dakika

Ünye Sele Teslim Oldu

08.08.2018 14:51

Ünye sele teslim oldu Çiftçinin bir ton fındığını sel götürdüORDU - Ordu'nun Ünye ilçesinde aşırı yağış Faruk Baran isimli vatandaşın fındık harmanını götürdü.

Ünye sele teslim oldu

Çiftçinin bir ton fındığını sel götürdü

ORDU - Ordu'nun Ünye ilçesinde aşırı yağış Faruk Baran isimli vatandaşın fındık harmanını götürdü. Ünye ilçesinde sabah saatlerinde bastıran sağanak hayatı olumsuz etkiledi. İlçe genelinde sabah saatlerinde başlayan sağanak, Çaybaşı ilçesi, İnkur ve Yeşilkent Mahallelerinde etkili oldu.

1 ton fındığı sel götürdü

Sağanak yağış nedeniyle bir çiftçinin harmana serdiği fındığı sel sularına kapıldı. Sel suları fındık harmanını bastı Tekkiraz Mahallesi'nde yaşayan Faruk Baran'ın harmanına serdiği 1 ton fındığını sel suları götürdü. Yağmurun hızla ve aniden bastırdığını dile getiren Baran, "Sağanak yağışla beraber sel suları bir anda harmanımdaki fındıkları aldı götürdü. Bir bölümü de çamura karıştı. Sel aniden geldi. Biz de önlem aldık ama o kadar fındığımı sel götürdü. Harmana bir ton fındığımı kurutmak için koymuştum. Ne kadar fındığım varsa hepsini sel götürdü" dedi.

Tabakhane Deresi ağzına kadar doldu

Ünye Tabakhane Deresi yukarı köylerden gelen aşırı yağmur dolayısı ile dolmaya başladı. İlçenin en büyük deresi olan Tabakhane deresi gelen yağmur sularıyla beraber dolmaya başladı.

İnkur yolunda bazı yollar çöktü

İlçenin İnkur Mahallesi'nde sel suları nedeniyle bazı mahalleler çökme yaşarken, araçlar yolda kontrollü olarak ulaşıma devam etti.

Cevizdere Irmağı taştı

Aşırı yağış sonrası Ünye Cevizdere Irmağı yağan yağmur sonrası taşarken sel suları ağaç ve odunları sürükledi. Çakmak Köprüsü ise sel sularının taşması sonucu sular altında kaldı.

Ünye Sele Teslim Oldu
Ünye Sele Teslim Oldu
Ünye Sele Teslim Oldu
Ünye Sele Teslim Oldu

Kaynak: İHA

Son Dakika Genel Ünye Sele Teslim Oldu - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Galatasaray'dan ayrılınca gol makinesine dönüştü! Falcao yine şov yaptı 23:53 Galatasaray'dan ayrılınca gol makinesine dönüştü! Falcao yine şov yaptı Direksiyon başında şüpheli ölüm! Etraftaki vatandaşlar cesedi görmek için birbiriyle yarıştı 23:15 Direksiyon başında şüpheli ölüm! Etraftaki vatandaşlar cesedi görmek için birbiriyle yarıştı DEVA Partisi ve AK Parti bir araya gelir mi? Babacan'dan canlı yayında net sözler: Mümkün değil 22:26 DEVA Partisi ve AK Parti bir araya gelir mi? Babacan'dan canlı yayında net sözler: Mümkün değil
Dünyanın gözü bu delikte! Cin hapishanesine inen profesörden ürküten sözler: Garip bir koku var 21:17 Dünyanın gözü bu delikte! Cin hapishanesine inen profesörden ürküten sözler: Garip bir koku var NASA bile fark edememiş! Dün gece herkes uyurken Dünya büyük bir felaket atlattı 20:38 NASA bile fark edememiş! Dün gece herkes uyurken Dünya büyük bir felaket atlattı Resmen vahşet! Cinsel ilişkiye girmek istemeyen karısını duvara vurarak öldürdü 20:11 Resmen vahşet! Cinsel ilişkiye girmek istemeyen karısını duvara vurarak öldürdü
Photoshop'u abartan Merve Boluğur, sosyal medyanın diline düştü 19:47 Photoshop'u abartan Merve Boluğur, sosyal medyanın diline düştü Camdaki Kız'ın Tako'su Hamza Yazıcı'nın sevgilisi Şenay Forbes'in yaza veda pozları dikkat çekti 16:54 Camdaki Kız'ın Tako'su Hamza Yazıcı'nın sevgilisi Şenay Forbes'in yaza veda pozları dikkat çekti
Advertisement