Uraz Kaygılaroğlu: Başrolde değildim - Son Dakika

Uraz Kaygılaroğlu: Başrolde değildim

11.05.2020 10:20
Uraz Kaygılaroğlu: Başrolde değildim, System.String[]

Oyuncu, 2011 yılında rol aldığı "Pis Yedili" dizisinde kötü çocuğu canlandırdığını söyledi: "Diziyi yeniden yayınlamaya başladılar.

Oyuncu, 2011 yılında rol aldığı "Pis Yedili" dizisinde kötü çocuğu canlandırdığını söyledi: "Diziyi yeniden yayınlamaya başladılar. Hatta yeni afiş hazırlamışlar. Sanki dizideki Pis Yedili'den biriymişim gibi kafamı başka bir karakterin üzerine photoshopla koymuşlar. Ben başrolde değildim."

Uraz Kaygılaroğlu: Başrolde değildim
Uraz Kaygılaroğlu: Başrolde değildim

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Uraz Kaygılaroğlu: Başrolde değildim - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Deniz Çoban, Cenk Tosun'un pozisyonuyla ilgili tartışmalara son noktayı koydu: VAR'ın devreye girmemesi doğru Deniz Çoban, Cenk Tosun'un pozisyonuyla ilgili tartışmalara son noktayı koydu: VAR'ın devreye girmemesi doğru Futbolcu Alpaslan Öztürk'ün eşi Ebru Şancı, sosyal medyada isyan etti: 2500 TL aidat ödediğimiz o güvenlikli site yönetimi istifa edin Futbolcu Alpaslan Öztürk'ün eşi Ebru Şancı, sosyal medyada isyan etti: 2500 TL aidat ödediğimiz o güvenlikli site yönetimi istifa edin Seçmen en çok hangi partilere mesafeli? Son ankette İYİ Parti büyük sürpriz yaptı Seçmen en çok hangi partilere mesafeli? Son ankette İYİ Parti büyük sürpriz yaptı İsrail Yayın Kuruluşu: İran'daki nükleer tesis patlamasının arkasında Mossad var İsrail Yayın Kuruluşu: İran'daki nükleer tesis patlamasının arkasında Mossad var İngiltere'de koronavirüse bağlı son 7 aydaki en düşük can kaybı! Sadece 7 kişi vefat etti İngiltere'de koronavirüse bağlı son 7 aydaki en düşük can kaybı! Sadece 7 kişi vefat etti Cihangir'de bir kadını taciz edip boğazına bıçak dayayan sapık yakalandı Cihangir'de bir kadını taciz edip boğazına bıçak dayayan sapık yakalandı AB Konseyi Başkanı Michel'in istifası için kadın derneklerinden imza kampanyası AB Konseyi Başkanı Michel'in istifası için kadın derneklerinden imza kampanyası Çin'den koronavirüs aşısı itirafı: Koruyuculuk seviyeleri düşük Çin'den koronavirüs aşısı itirafı: Koruyuculuk seviyeleri düşük

Son Dakika Haberleri

01:44