Üreticilerin Markasını Koruyacak Yenilik - Son Dakika

Üreticilerin Markasını Koruyacak Yenilik

12.02.2013 18:31
Üreticilerin Markasını Koruyacak Yenilik, System.String[]

Gaziantep'te girişimci bir firma, markayı koruyarak sahteciliğin önüne geçecek hologram etiket geliştirdi.

Gaziantep'te girişimci bir firma, markayı koruyarak sahteciliğin önüne geçecek hologram etiket geliştirdi.

Gaziantep'te yerleşik firmadan yapılan açıklamaya göre, Ar-Ge çalışmaları sonucu geliştirilen "Holosack" hologram etiket uygulaması ile üreticilerin markasının korunacağı ve sahteciliğin önleneceği belirtildi.

Firmanın Yönetim Kurulu Üyesi Mesut İşsever, geliştirilen teknik ile çuvallara hologram ve isteğe göre benzeri etiket uygulayarak ambalajda orijinalliği, Türkiye'nin ve dünyanın beğenisine sunduklarını kaydetti.

Ürünü pazarlayan ve tanıtan en önemli unsurlardan birinin ambalajın çekiciliği olduğunu aktaran İşsever, "Kötü niyetli, merdiven altı atölyelerde yapılamayacak teknikte geliştirilmiş olan bu ambalaj; sizi, markanızı ve ürününüzü para kadar değerli kılmak ve orijinal olduğunu bir kez daha kanıtlayarak tescillemek için düşünüldü" değerlendirmesinde bulundu.

Gerçekleştirdikleri yenilikle sahteciliğin de önüne geçileceğini ifade eden İşsever, ürünün kayıt dışı ile mücadelede de etkin rol oynayacağını savundu.

İşsever, etiketin patentini ve marka tescilini aldıklarını kaydetti.

Muhabir: Orhan Çiçek

Yayıncı: Sevil Çelik - GAZİANTEP

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Üreticilerin Markasını Koruyacak Yenilik - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kanser tedavisi gören Canan Ergüder, saçlarını kısacık kestirdi Kanser tedavisi gören Canan Ergüder, saçlarını kısacık kestirdi Ebru Gündeş, ihanet iddialarının ardından Reza Zarrab'ın yanına gitti Ebru Gündeş, ihanet iddialarının ardından Reza Zarrab'ın yanına gitti 5 yıldızlı otellerin yanında ücretsiz izole tatile 'tam kapanma' nedeniyle giden olmadı 5 yıldızlı otellerin yanında ücretsiz izole tatile 'tam kapanma' nedeniyle giden olmadı Debenhams, tüm mağazalarını kapatıyor: 12 bin kişi işsiz kalacak Debenhams, tüm mağazalarını kapatıyor: 12 bin kişi işsiz kalacak Fenerbahçe ile yollarını ayıran Erol Bulut, Gaziantep'in başına geçiyor Fenerbahçe ile yollarını ayıran Erol Bulut, Gaziantep'in başına geçiyor Kulakların içinden neler çıktı neler: Aralarında kulaklık tıpası, boncuk ve oyun hamuru da var Kulakların içinden neler çıktı neler: Aralarında kulaklık tıpası, boncuk ve oyun hamuru da var Kolombiya'da vergi reformu tansiyonu yükseldi: Evdeki insanları diri diri yakmak istediler Kolombiya'da vergi reformu tansiyonu yükseldi: Evdeki insanları diri diri yakmak istediler Koca belediyede çalışacak kimse kalmadı! Belediye başkanı tek başına hizmet veriyor Koca belediyede çalışacak kimse kalmadı! Belediye başkanı tek başına hizmet veriyor
Advertisement