Ürgüp Belediyesinin logosu değişti - Son Dakika

Ürgüp Belediyesinin logosu değişti

07.02.2020 16:58
Ürgüp Belediyesinin logosu değişti, System.String[]

Nevşehir'in Ürgüp Belediyesinin logosu meclis kararıyla değişti.

Nevşehir'in Ürgüp Belediyesinin logosu meclis kararıyla değişti.

Mehmet Aktürk başkanlığında yapılan Belediye Meclis Toplantısında, belediyenin yeni logosu oy birliğiyle kabul edildi.

Yeni logonun, uzun soluklu bir çalışmanın ürünü olduğunu ifade eden Ürgüp Belediye Başkanı Aktürk, tasarımın Ürgüp'ün 2023 vizyonuna uygun olarak tasarlandığını belirtti.

Aktürk, "Logomuz Ürgüp'ün ulusal ve uluslararası arenada tanıtımında etkin rol oynayacak. Logo Erciyes Üniversitesi öğretim üyesi, TÜBİTAK tasarım birincisi ve ülke genelinde bir çok başarılı işe imza atan Ürgüplü Zafer Türkmen tarafından tasarlandı." dedi.

Ürgüp Belediyesinin logosu değişti

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Ürgüp Belediyesinin logosu değişti - Son Dakika


Son Dakika

Cemal Hünal, sağlık sorunları nedeni ile Survivor 2021'e veda etti Acun'un takımı Fortuna Sittard, kupada Nijmegen'e uzatmada 3-2 yenilerek elendi Esnafın üşümesin diye üzerine battaniye örttüğü kişi, iş hanında ölü bulundu Yunanistan'da kara kuvvetleri için zorunlu askerlik 9 aydan 1 yıla çıkarılıyor Marketten dönen çift kurşuna dizildi! Camdan bakan çocuk anne ve babasının cansız bedenini gördü Mansur Yavaş'tan Ankara'da yaşayan EYT'lilere müjde: GSS primlerini ödemeye başlıyoruz Sereney Sarıkaya rekor bir ücret karşılığında ATV'nin yeni dizisiyle ekranlara dönüş yapıyor Makedonya'dan sınır dışı edilen Sedat Peker suskunluğunu "Yanvar Katliamı" ile bozdu