Ürken at trafiği birbirine kattı... At arabasından düşen vatandaş hafif yaralandı - Son Dakika

Ürken at trafiği birbirine kattı... At arabasından düşen vatandaş hafif yaralandı

8 ay önce

Ürken at trafiği birbirine kattı.

Ürken at trafiği birbirine kattı... At arabasından düşen vatandaş hafif yaralandı, System.String[]

Ürken at trafiği birbirine kattı... At arabasından düşen vatandaş hafif yaralandı

KARS - Kars'ta trafikte ilerlerken bir anda ürken at, trafiği birbirine kattı. At arabasından düşen vatandaş ise hafif yaralandı.

Olay, Şehitler Mahallesi SGK yolu üzerinde meydana geldi. SGK yolunda at arabasıyla seyir halindeki bir kişinin atı, bilinmeyen bir nedenden dolayı ürkerek koşmaya başladı. Bir süre sonra at arabasının üzerinde bulunan sürücüsü düşerek yaralandı. Koşmaya devam eden at, kentin en işlek caddelerinden birisi olan Gazi Ahmet Muhtar Paşa Caddesi'ne girdi. Koşan at vatandaşların arasından çıkarak park halindeki araca çarparak durdu.

Çevrede bulunan vatandaşların yardımıyla sakinleştirilen atın çarptığı araçta maddi hasar meydana geldi. Olay yerine polis ve 112 acil servis ekipleri çağrıldı. At arabasından düşen, sürücü ise hafif şekilde yaralandı. Yaralı sürücü ambulansla hastaneye sevk edildi.

Olay yerine gelen polis, bölgede inceleme yaptıktan sonra, GAMP Caddesi'ndan ayrıldı. Olayla ilgili tahkikat başlatıldı.

Ürken at trafiği birbirine kattı... At arabasından düşen vatandaş hafif yaralandı

Haber Yayın Tarihi: 08.06.2019 10:02 Kaynak: İHASon Dakika

Son Dakika: Elazığ'daki depremde ölü sayısı 18'e yükseldi
Elazığ'daki depremden yürek burkan görüntü! Çocuklarını korumak için kendisini siper etti Kızılay Başkanı Kınık, deprem sonrası bağış talep etti! Tepkiler gelince paylaşımı sildi

Son Dakika Haberleri