Çin-Avrasya Fuarı Verimli İşbirlikleriyle Sona Erdi - Son Dakika

Çin-Avrasya Fuarı Verimli İşbirlikleriyle Sona Erdi

23.09.2022 12:43
Çin-Avrasya Fuarı Verimli İşbirlikleriyle Sona Erdi

URUMQİ, 23 Eylül (Xinhua) -- Organizatörün verdiği bilgilere göre 7. Çin-Avrasya Fuarı Perşembe günü Çin'in kuzeybatısında yer alan Xinjiang Uygur Özerk Bölgesi'nin merkezi Urumqi'de verimli işbirlikleriyle sona erdi.

URUMQİ, 23 Eylül (Xinhua) -- Organizatörün verdiği bilgilere göre 7. Çin- Avrasya Fuarı Perşembe günü Çin'in kuzeybatısında yer alan Xinjiang Uygur Özerk Bölgesi'nin merkezi Urumqi'de verimli işbirlikleriyle sona erdi. Xinjiang bölgesel yönetiminin başkan yardımcısı Sun Hongmei, basın bilgilendirme toplantısında fuara çevrimdışı etkinliklerde yurtiçi ve yurtdışından 864 işletmenin, çevrimiçi olarak da 32 ülke ve bölgeden 3.597 şirketin katıldığını açıkladı. Fuarda, Çin ile diğer Avrasya ülkeleri halkları arasındaki alışverişleri geliştirmek üzere üç gösteri de dahil çeşitli yan etkinlikler düzenlendi. Sun, fuarın çevrimiçi platformunun bir yıl boyunca kayıtlı işletmelerin yatırım ve tanıtım faaliyetleri yürütmeleri için ücretsiz hizmet vermeye devam edeceğini söyledi.

YORUMLAR
500
Çin, Tüketimde Toparlanmayı Sürekli Kılmak İstiyor Çin, Tüketimde Toparlanmayı Sürekli Kılmak İstiyor Çin Büyükelçisi'nden Çin-Hindistan İlişkilerine Dair 4 Öneri Çin Büyükelçisi'nden Çin-Hindistan İlişkilerine Dair 4 Öneri Çin'in Shaanxi Otomobil Şirketine, Yurtdışından Ağır Hizmet Kamyonu Siparişleri Artmaya Devam Ediyor Çin'in Shaanxi Otomobil Şirketine, Yurtdışından Ağır Hizmet Kamyonu Siparişleri Artmaya Devam Ediyor
Kaynak: Xinhua

Son Dakika Güncel Çin-Avrasya Fuarı Verimli İşbirlikleriyle Sona Erdi - Son Dakika

Bu haber Xinhua tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Xinhua tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Xinhua kurumudur.

Advertisement