Uşak Emniyet Müdürü Şammaz Demirtaş: "Yeni Emniyet Müdürlüğü Binası İçin Çalışıyoruz" - Son Dakika

Uşak Emniyet Müdürü Şammaz Demirtaş: "Yeni Emniyet Müdürlüğü Binası İçin Çalışıyoruz"

12.01.2012 17:20
Uşak Emniyet Müdürü Şammaz Demirtaş:

Uşak Emniyet Müdürü Şammaz Demirtaş, emniyet hizmet binasının yetersiz olduğunu, yeni emniyet müdürlüğü binası için çalışmalar yaptıklarını söyledi.

Uşak Emniyet Müdürü Şammaz Demirtaş, emniyet hizmet binasının yetersiz olduğunu, yeni emniyet müdürlüğü binası için çalışmalar yaptıklarını söyledi.

Şammaz Demirtaş, AK Parti İl Merkezi'ni ziyaret etti. Emniyet Müdürü Demirtaş, mevcut binanın ihtiyaçları karşılamadığını, İzmir - Ankara karayolu üzerindeki bir alana yeni hizmet binası inşa edeceklerini, 2012 yılı içinde binanın temelini atmayı planladıklarını belirtti.

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Uşak İl Müdürlüğü'nün eski binasına Cumhuriyet Polis Merkezi ile bazı emniyet birimlerini taşımak istediklerini, bununla ilgili de çalışma yürüttüklerini anlatan Demirtaş, şunları söyledi:

"Kentteki binalarımız yetersiz. Yeni emniyet müdürlüğü binası için çalışıyoruz. SGK'nın taşındığı binanın müdürlüğümüze tahsisi için proje başlattık. Ayrıca bir sosyal tesis yapmak istiyoruz. Bununla ilgili kentimizdeki siyasiler, sivil toplum örgütleri ve iş adamlarından destek istiyoruz. Amacımız daha iyi binalarda halkımıza hizmet etmek."

Ziyarette kentin sorunlarıyla ilgili Emniyet Müdürü Demirtaş'a bilgi veren AK Parti Uşak İl Başkanı Mehmet Gün, sorunların çözümü noktasında ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini söyledi.

- UŞAK

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Uşak Emniyet Müdürü Şammaz Demirtaş: 'Yeni Emniyet Müdürlüğü Binası İçin Çalışıyoruz' - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! MİT operasyonuyla kırmızı bültenle aranan PKK terör örgütünün Metina sorumlusu öldürüldü UEFA, Şampiyonlar Ligi formatını değiştirecek! Üzerinde durulan 2 plan var Yerli otomobil TOGG'un pili Türkiye'de üretilecek Bakan Koca'nın işe giden vatandaşlar için sunduğu çözüm önerisi yorum bombardımanına tutuldu Kızgın damadın ormanlık alanı sulayarak yetiştirdiği mantarlar yok satıyor Babasını öldüren genç, "Ailevi sorunlarımız vardı" dedi Mikrofonu açık unutan Abdülkerim Durmaz'dan canlı yayında ağır küfür Fatih Öztürk'ün yaptığı hareketler Galatasaray taraftarını çileden çıkardı