Uşak'ta Kar Yağışı - Son Dakika

Uşak'ta Kar Yağışı

12.01.2012 16:41
Uşak'ta Kar Yağışı, System.String[]

Uşak'ta önceki gün başlayan ve iki gün süren kar yağışı nedeniyle enerji nakil hatlarında arızalar meydana geldiği bildirildi.

Uşak'ta önceki gün başlayan ve iki gün süren kar yağışı nedeniyle enerji nakil hatlarında arızalar meydana geldiği bildirildi.

Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş. Uşak İl Müdürü Ayhan Turan, yaptığı açıklamada, il genelinde etkili olan kar yağışı nedeniyle enerji nakil hatlarında arızalar meydana geldiğini söyledi.

Arızaların, ağaçların dallarının kar ağırlığı yüzünden kırılması ve enerji kablolarını kopartması neticesinde meydana geldiğini ifade eden Turan, ekiplerin arızalı noktalara müdahale ettiğini, Karahallı ilçesinde 8 köye elektrik verilemediğini, ancak akşam saatlerine kadar arızaların giderileceğini belirtti.

- UŞAK

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Uşak'ta Kar Yağışı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Paşinyan'dan skandal Karabağ sözleri: Azerbaycan bölgeyi ele geçirirse soykırım yapacak Son Dakika: İzmir'de Rıza Bey sitesi enkazından 30 saat sonra yaralı olarak çıkarılan kadın, hayatını kaybetti Depremin habercisi olduğu söylenen Mavi Dolunay'dan olağanüstü görüntüler Cumhurbaşkanı Erdoğan deprem bölgesinde! Depremzedelere verilecek destekleri tek tek saydı Bolu'ya mevsimin ilk karı düştü Güney Kore'de grip aşısı tedirginliği! Aşı yaptırdıktan sonra ölenlerin sayısı 85'e yükseldi Meteoroloji'den 14 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı Azerbaycan ordusu, askeri mevzilere sızmaya çalışan Ermeni sabotaj grubunu imha etti