Uşak'ta Kovid-19 tedbirleri - Son Dakika

Uşak'ta Kovid-19 tedbirleri

04.04.2020 10:10
Uşak'ta Kovid-19 tedbirleri, System.String[]

Uşak Belediyesi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında kentin çeşitli noktalarına el dezenfektanları koydu.

Uşak Belediyesi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında kentin çeşitli noktalarına el dezenfektanları koydu.

Uşak'ta Kovid-19'a karşı tedbirler alınmaya devam ediliyor.

Uşak Beledesi, otobüs durakları, işçi servisi noktaları ve pazar yerleri başta olmak üzere kentte 25 noktada, dezenfektanları, Uşaklıların hizmetine sunuldu.

Banaz ve Eşme'de de kamu kurumları, otobüs durakları ve toplu taşıma araçlarında dezenfeksiyon çalışmaları yapıldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Uşak'ta Kovid-19 tedbirleri - Son Dakika


Son Dakika

Tarım ve Orman Bakanlığı: Bakanlığın, İBB'nin mobil büfeler ile ekmek satışını yasaklayan talimatı yoktur Prof. Dr. Hakan Oğuztürk: Aşı yaptıranlar hemen ertesi gün kısıtlamalardan muaf edilmemeli, en az 40 günlük bir süreç olabilir Tarım ve Orman Bakanlığı'ndan İBB'nin mobil ekmek büfelerine yasak Marketten dönen çift kurşuna dizildi! Camdan bakan çocuk anne ve babasının cansız bedenini gördü Mansur Yavaş'tan Ankara'da yaşayan EYT'lilere müjde: GSS primlerini ödemeye başlıyoruz Trump'ın Biden'a bıraktığı mektubun içeriği basına sızdı: Joe biliyorsun ben kazandım İbo Show'un 10. bölüm fragmanı yayınlandı! 15 yıldır İbrahim Tatlıses ile küs olan Ebru Yaşar programa geliyor Yunanistan Parlamentosu Üyesi Velopoulos: Tek kurşun dahi atamadan Ege'nin yarısını Türklere kaybedeceğiz