Uşak'taki camiler, cemaatle buluşma için hazır - Son Dakika

Uşak'taki camiler, cemaatle buluşma için hazır

28.05.2020 18:39
Uşak'taki camiler, cemaatle buluşma için hazır, System.String[]

Uşak'ta, yarın cemaatle buluşacak camilerde ve namaz kılınacak alanlarda, dezenfeksiyon ve temizlik çalışması gerçekleştirildi.

Uşak'ta, yarın cemaatle buluşacak camilerde ve namaz kılınacak alanlarda, dezenfeksiyon ve temizlik çalışması gerçekleştirildi.

Uşak Belediyesi ekipleri, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle bir süredir toplu ibadete kapatılan cami ve namaz kılınacak alanlarda, dezenfeksiyon ve temizlik çalışması yaptı.

Camilerin avluları ve namaz kılınacak alanlar, köpüklü suyla yıkanıp, ilaçlama çalışması gerçekleştirildi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Uşak'taki camiler, cemaatle buluşma için hazır - Son Dakika


Son Dakika

Çinli et tüccarlarının elinden yüzü yırtılmış halde kurtarılan köpek, şimdilerde İngiltere'nin maskotu Alevler arasında kalan talihsiz kadın feci şekilde can verdi, yakınları sinir krizi geçirdi Alman basını Mesut Özil'in imza törenindeki açıklamalarına geniş yer verdi Sadakatsiz'de Mert karakterini canlandıran Eren Vurdem diziye veda etti Kuliste kurşun döktüren Alişan, o anları sosyal medyadan paylaştı Fabrika atıkları nedeniyle dere yatağından taşan köpükler mahalleliyi tedirgin ediyor Tatlıses'in meşhur ettiği oryantal Didem, yıllar sonra yeniden İbo Show'da boy gösterecek Volkswagen'i tahtından eden Toyota dünyanın en çok satan otomobil markası oldu