Son Dakika Haberleri: Üsküdar Belediyesi Tartışılan Görüntüler Sonrası Kedi Evi Kurdu

Üsküdar Belediyesi Tartışılan Görüntüler Sonrası Kedi Evi Kurdu

2 yıl önce

İstanbul Üsküdar'da sokağa kediler için kutu koyan gençlerin saldırıya uğradığı noktaya belediye kedi evi getirdi.

 İstanbul Üsküdar'da yoğun kar nedeniyle kedilerin üşümemeleri için kedi evi kurmak isteyen gençlere mahalleden iki kişi saldırmıştı. Görüntüler sosyal medyada büyük tepki çekti. Üsküdar Belediyesi bu olay üzerine sokağa dün akşam özel bir kedi evi kurdu. Belediyenin tavrı sosyal medyada büyük destek gördü.

SOSYAL MEDYADA BÜYÜK TEPKİ ÇEKTİ

Karlı günler geçiren İstanbul'da Üsküdar'da sokakta soğuktan üşüyen kediler için yuva yapmak isteyen gençlere mahalleden iki kişi saldırmıştı. Sosyal medyada büyük tepki toplayan bu olay üzerine Üsküdar Belediyesi de harekete geçti.

BELEDİYEDEN ALKIŞLANACAK HAREKET

Belediye ekipleri olayın yaşandığı sokağa dün gece özel yapılmış büyük bir kedi evi götürdü. Belediyenin bu tavrı yine sosyal medyadan hayli yoğun destek gördü. Olayın kahramanı genç kız sosyal medya hesabından "Polis geldi, bize saldıranlar ne kadar hayvansever olduklarını anlattılar. Şu an hallolmuş görünüyor. Teşekkürler herkese." diye yazdı. Ardından belediyenin kedi evi getirdiği videoyu paylaşıp "Belediye kedi evi getirdi, mutlu son." dedi. Belediye ekipleri kediler için mama da bıraktı.Kaftancıoğlu, "Domuz Yedi" Diye Eleştirilen Kocasını Savundu: Eşim Değil, Arkadaşı Yedi Isparta'da Askeri Hava Aracı Düştü: 3 Şehit
TSK'dan Isparta'da Düşen Uçakla İlgili İlk Açıklama: Şehitlerin Naaşlarına Ulaşıldı