Üsküdar'da kısıtlama saatinde açık olan kıraathanedeki 15 kişiye 52 bin 35 TL ceza - Son Dakika

Üsküdar'da kısıtlama saatinde açık olan kıraathanedeki 15 kişiye 52 bin 35 TL ceza

04.05.2021 15:30

Üsküdar'da kısıtlama saatinde açık olan kıraathanedeki 15 kişiye 52 bin 35 TL ceza Üsküdar'da korona virüs kısıtlamalarına rağmen açık olan kıraathaneye polis baskın düzenledi.

Üsküdar'da kısıtlama saatinde açık olan kıraathanedeki 15 kişiye 52 bin 35 TL ceza

İSTANBUL - Üsküdar'da korona virüs kısıtlamalarına rağmen açık olan kıraathaneye polis baskın düzenledi. İçeride bulunan 15 kişiye 52 bin 35 TL para cezası kesildi.

Üsküdar İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince, 3 Mayıs 2021 günü saat 22.00 sıralarında Üsküdar Bahçelievler Mahallesi Kaldırım Caddesinde bulunan ve kıraathane olarak faaliyet gösteren bir işyerinin kısıtlama saatine rağmen açık olduğu tespit edildi. İş yerine yapılan baskında içeride bulunan 15 kişiye "1593 Sayılı Umumi Hıfzıssıhha Kanunu" 282. maddesi gereğince toplam 52 bin 35 TL para cezası uygulandı.

Üsküdar'da kısıtlama saatinde açık olan kıraathanedeki 15 kişiye 52 bin 35 TL ceza
Üsküdar'da kısıtlama saatinde açık olan kıraathanedeki 15 kişiye 52 bin 35 TL ceza

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Üsküdar'da kısıtlama saatinde açık olan kıraathanedeki 15 kişiye 52 bin 35 TL ceza - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Beşiktaş'ta çarpıcı iddia! Sergen Yalçın yeni sözleşme için 23 milyon TL zam istiyor Beşiktaş'ta çarpıcı iddia! Sergen Yalçın yeni sözleşme için 23 milyon TL zam istiyor AK Partili Şamil Tayyar'dan Kılıçdaroğlu'nun erken seçim çağrısına şartlı destek AK Partili Şamil Tayyar'dan Kılıçdaroğlu'nun erken seçim çağrısına şartlı destek Show TV'den Güldür Güldür hayranlarını sevindirecek radikal karar Show TV'den Güldür Güldür hayranlarını sevindirecek radikal karar Cumhurbaşkanı Erdoğan, isim vermeden Sedat Peker'in iddialarına değindi: Suç çeteleri zehirli yılan gibidir Cumhurbaşkanı Erdoğan, isim vermeden Sedat Peker'in iddialarına değindi: Suç çeteleri zehirli yılan gibidir Direğe çarpan cip ikiye bölündü, enişte ile kayınbirader öldü Direğe çarpan cip ikiye bölündü, enişte ile kayınbirader öldü Çekişmeli davada Necati Şaşmaz ile Nagehan Kaşıkçı boşandı Çekişmeli davada Necati Şaşmaz ile Nagehan Kaşıkçı boşandı Üniversiteli Eda'yı yaşamdan koparan kaza göz göre göre gelmiş: Üniversiteli Eda'yı yaşamdan koparan kaza göz göre göre gelmiş: "Bana bir şey olmaz" dediler Pitonu andıran engerek yılanı, sürüye fazla yaklaşınca çoban köpekleri affetmedi Pitonu andıran engerek yılanı, sürüye fazla yaklaşınca çoban köpekleri affetmedi
Advertisement