ÜSKÜDAR'DA POLİS EKİPLERİNDEN 'DOLANDIRICILIK' UYARISI - Son Dakika

ÜSKÜDAR'DA POLİS EKİPLERİNDEN 'DOLANDIRICILIK' UYARISI

25.01.2023 17:02

TOPLUM Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri 39 ilçede taksi, minibüs ve otobüs durakları ile işlek noktalarda telefon dolandırıcılığı uyarısı yaptı.

TOPLUM Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri 39 ilçede taksi, minibüs ve otobüs durakları ile işlek noktalarda telefon dolandırıcılığı uyarısı yaptı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri, 39 ilçede "İletişim Yoluyla Dolandırıcılık" uyarısı yaptı.

Üsküdar'da Harem Otogarı ve çevresinde bulunan otobüs, taksi ve minibüs duraklarında sürücülere ve vatandaşlara broşürler dağıtarak uyarıda bulundu. Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü koordinesinde gerçekleşen bilgilendirme programına Köpekli Polis ekipleri (KEM), Yunus polis ekipleri ve Asayiş Şube Müdürlüğü Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro ekipleri de destek verdi.

Vatandaşlardan telefon ve internet yoluyla kendilerine ulaşan kişilere karşı dikkat olmaları istendi. Polis, özellikle telefon dolandırıcılığına dikkat çekerek kendilerini polis, savcı ve hakim olarak tanıtıp para isteyen kişilere inanılmamasını istedi.

Kaynak: DHA
YORUMLAR
500
Sanatçı Köksal Engür Üsküdar'da son yolculuğuna uğurlandı Sanatçı Köksal Engür Üsküdar'da son yolculuğuna uğurlandı TBMM Başkanı Mustafa Şentop Üsküdar'da vatandaşlarla iftarda buluştu TBMM Başkanı Mustafa Şentop Üsküdar'da vatandaşlarla iftarda buluştu TBMM Başkanı Şentop, İstanbul'a gelen depremzedelerle iftar yaptı Açıklaması TBMM Başkanı Şentop, İstanbul'a gelen depremzedelerle iftar yaptı Açıklaması

Son Dakika 3. Sayfa ÜSKÜDAR'DA POLİS EKİPLERİNDEN 'DOLANDIRICILIK' UYARISI - Son Dakika


Advertisement