Son Dakika Haberleri: Cani Adam Kediyi Önce Sevdi, Sonra Denize Attı! O Anlar Anbean Görüntülendi

Cani Adam Kediyi Önce Sevdi, Sonra Denize Attı! O Anlar Anbean Görüntülendi

9 ay önce

Üsküdar sahilinde yaşanan olayda, sahilde dolaşan kediyi kucağına alıp seven adam, daha sonra kediyi denize attı.

Bir vahşet haberi de Üsküdar'dan geldi. Sahilde dolaşan kediyi kucağına alıp seven adam kediyi daha sonra denize attı. Olay anı saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.

KEDİYİ KEPÇEYLE ÇIKARTTILAR

Üsküdar'da dün sabah saat 05.00 sıralarında kimliği belirsiz bir kişi sahilde gezen yavru kediyi önce kucağına alıp sevdi. Daha sonra kediyle yürüyerek uzaklaşan kimliği belirsiz kişi, kucağındaki kediyi denize fırlattı ardından koşarak kaçtı. O anlar güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Denize atılan kedi, güvenlik görevlileri ve esnaflar tarafından süzgeç yardımıyla tekneye çıkartıldı. Talihsiz kedinin denize akan motor yağı ve yakıta bulandığı görüldü. Olayla ilgili görgü tanığı Mevlüt Onaran, "Sabah 05.30 sıralarında öteki tarafta balık tutarken biri kediyi alıyor. Biz de takip ederek bu tarafa geliyoruz. Kediyi buradan atıyor. Teknede çalışan arkadaşlar da kediyi kepçeyle çıkartıyorlar" diye konuştu.


YORUMLAR


Gözaltına Alın Genç Kızın, Polisin Tacizine Uğradığı İddiasına AK Parti'den İlk Yorum Geldi Konsensus İstanbul İçin Yaptığı Son Anketi Açıkladı

ABD Başkan Yardımcısı Pence'den Erdoğan'a Gizli Telefon: S-400 Almayın