Son Dakika Haberleri: Üsküdar Üniversitesi Haberler.com CEO'su Sümeyra Teymur'u Ağırladı

Üsküdar Üniversitesi Haberler.com CEO'su Sümeyra Teymur'u Ağırladı

22 gün önce

Haberler.com CEO'su Sümeyra Teymur, 27 Nisan Cumartesi günü Üsküdar Üniversitesi'nde bloggerlık eğitimi alan öğrencilerle bir araya geldi.

Üsküdar Üniversitesi Haberler.com CEO'su Sümeyra Teymur'u Ağırladı, System.String[]

Salih Çaktı tarafında kurulan Blogger Akademi'nin Üsküdar Üniversitesi'nde hayata geçen projesiyle, profesyonel olarak blogger olmak isteyen adaylar 4 haftadır bloggerlık eğitimi alıyorlar. Haberler.com CEO'su Sümeyra Teymur, 27 Nisan Cumartesi günü Üsküdar Üniversitesi Çarşı Kampüsü'nde, geleceğin moda bloggerı adaylarıyla buluştu. Haberler.com CEO'su Sümeyra Teymur, Türk medyasının son 20 yılda geçirdiği dijital dönüşümün en önemli aktörlerinden Yeni Medya Online Yayıncılık'ı temsilen öğrencilere yaşanmış örneklerle bilgiler verdi. ''Web sitesi hazırlarken ekran tasarımı nasıl olmalı?'' konusunda tecrübelerini paylaşarak; hedef kitle, mizanpaj, tipografi, renkler ve kontrast gibi temel adımlar hakkında bilgi verdi. Sümeyra Teymur şehirli ve sosyal kadının hayatına minimalist adımlarla giren QRAS elbise markasının kurucu ortağı olarak da öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılandı.

Haberler.com CEO'su Sümeyra Teymur
Haber Yayın Tarihi : 29.04.2019 02:10 Kalp Krizi Geçiren Iker Casillas'ın Eşi Sara Carbonero, Kanser Olduğunu Açıkladı İmamoğlu "Vakit Yetmedi, Ne Yapacaktım Biliyor musunuz?" Deyip Bombayı Patlattı Cami Yaptırırken Parası Biten Köylüler, 20 Metrelik Köknar Ağacından Minare Yaptı!