Ceket hayat kurtardı! Ölümden dönen şahıs kendine gelemedi - Son Dakika

Ceket hayat kurtardı! Ölümden dönen şahıs kendine gelemedi

6 gün önce

Alkollü olduğu iddia edilen şahıs, evine gitmek için geldiği üst geçidin yürüyen merdivenine ceketini kaptırdı. Kazadan, vatandaşların yardımıyla yalnızca ceketinin yırtılması ile kurtulan şahsı kendisine getirmeye çalışan ekipler zor anlar yaşadı. Görgü tanıkları, "Şahıs ceketini kaptırıp kurtulmasaydı yaralanıp ölebilirdi" ifadelerini kullandı.

Antalya'da üst geçitte ceketini yürüyen merdivene kaptırıp düşen alkollü vatandaş polis ve sağlık ekipleri tarafından güçlükle ayıltıldı. Şans eseri yaralanmayan şahıs, sağlık kontrolü sonrası arkadaşlarıyla birlikte taksiye bindirilip evine gönderildi.

EVİNE GİTMEK İÇİN ÜST GEÇİDE GELDİ

Edinilen bilgiye göre, olay saat 20.40'da Muratpaşa ilçesi Kızılsaray Mahallesi Yener Ulusoy Bulvarı üzerindeki bir üst geçitte meydana geldi. İddiaya göre, alkol alan Mehmet P. (55) evine gitmek üzere bulvar üzerindeki üst geçide geldi.

POLİSİN DESTEĞİYLE AYAKTA DURABİLDİ

Aldığı alkol nedeniyle güçlükle ayakta durabilen Mehmet P., ceketini yürüyen merdivene kaptırdı. Vatandaşların yardımıyla ceketinin yırtılması ile kurtulan Mehmet P., hemen üst geçidin üzerine alındı. Vatandaşların 112 Acil Çağrı Merkezi'ne ihbar etmesiyle bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri Mehmet P.'nin durumunun iyi olduğunu belirledi. Mehmet P., polis ve sağlık ekipleri tarafından asansörle zemine indirildi. Polislerin desteğiyle ayakta durabilen Mehmet P, daha sonra arkadaşıyla birlikte taksiyle evine gönderildi.

"DÜŞERKEN TUTMAYA ÇALIŞTIM"

Alkollü şahsın yanında olan Can Karayel, "Mehmet'i düşerken tutmaya çalıştım. Arkadaşım birden merdivenin başında düştü. Düşerken ceketi mi sıkıştı bilmiyorum" dedi.

Ceket hayat kurtardı! Ölümden dönen şahıs kendine gelemedi
Haber Yayın Tarihi: 13.01.2020 10:41 Kaynak: İHA

YORUMLAR (2)


Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Almanya'daki Türklerden sevgi gösterisi
Elazığ'da bir genç araçtan sıkılan kurşunların hedefi oldu Parkta eşini vurdu, polis ve sağlık ekibi gelinceye kadar başında bekledi Kar görmek için yaylaya giden 200 kişi dönüş yolunda mahsur kaldı

Son Dakika Haberleri