Üst Geçitten Beton Yağdı - Son Dakika

Üst Geçitten Beton Yağdı

11.01.2013 11:36
Üst Geçitten Beton Yağdı

Şişli'de seyir halindeki aracın üzerine üst geçitten kopan parçalar düştü, görenler hayretler içerisinde kaldı.

Şişli'de seyir halindeki aracın üzerine üst geçitten kopan parçalar düştü. Aracının ön camı kırılan Ayla Perveroğlu, "Beton parçaları düşünce sabitlendim. Ne yapacağımı şaşırdım. Kilitlendim" dedi.

Olay, saat 16.00 sıralarında i Piyalepaşa Bulvarı üzerinde meydana geldi. Ayla Perveroğlu 34 SRK 33 plakalı aracıyla Kurtuluş'tan Etiler'e doğru seyir halindeyken, Piyalepaşa Bulvarı üzerindeki üstgeçitten kopan beton parçaları, aracının üzerine düştü. Bir anda neye uğradığını şaşıran Perveroğlu, düşen parçalar nedeniyle kırılan ön camından yolu göremez duruma geldi. Kaza yapmamak için yavaşlayan kadın sürücü aracını yol kenarındaki benzin istasyonuna çekerek, çekicinin gelmesini bekledi.

"ALLAH KORUDU DİYORUM"

Emlak danışmanı olduğu söyleyen Ayla Perveroğlu "Arabamla seyir halindeyken üst geçitten beton parçası düştü. Ben ilk önce kar zannettim. Ama daha sonra kar olmadığını anladım. Büyük bir kütle ön camıma düştü. Olay çok korkunçtu. Bazı insana kolay gelebilir ama bazı insana 'verilmiş sadakanız var' derler ya aynı o durum oldu. Beton parçaları düşünce sabitlendim. Ne yapacağımı şaşırdım. Kilitlendim. Bu caddede çok büyük bir kaza olabilirdi. Herkes en az 60-70 kilometre hızla gidiyor araçlar burada. Biraz sola kırsam araçlar birbirine girerdi. Allah korudu, diyorum. O üst geçidin bir an önce yapılması lazım. Burada ölümlü bir kaza yaşanmadı. Ama daha sonra ne olacağını bilemeyiz. İnsan hayatı küçük bir beton parçasına bağlı olmamalı" dedi.

Kaza yapan araç çekiciyle götürüldü. - İstanbul/ Şişli

Kaynak: DHA
Şişli'de ayağı yürüyen merdivene takılan çocuğun 3 parmağı koptu Şişli'de ayağı yürüyen merdivene takılan çocuğun 3 parmağı koptu AVM'DE AYAĞI YÜRÜYEN MERDİVENE SIKIŞAN FİLİPİNLİ ÇOCUĞUN 3 PARMAĞI KOPTU AVM'DE AYAĞI YÜRÜYEN MERDİVENE SIKIŞAN FİLİPİNLİ ÇOCUĞUN 3 PARMAĞI KOPTU İMAMOĞLU ŞİŞLİ HABİTAT YENİ NESİL YAŞAM MERKEZİ'NİN AÇILIŞINI YAPTI İMAMOĞLU ŞİŞLİ HABİTAT YENİ NESİL YAŞAM MERKEZİ'NİN AÇILIŞINI YAPTI

Son Dakika Güncel Üst Geçitten Beton Yağdı - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement