Son Dakika Haberleri: Usta Öğretici ve Kursiyerlere Uyuşturucunun Zararları Anlatıldı

Usta Öğretici ve Kursiyerlere Uyuşturucunun Zararları Anlatıldı

3 gün önce

Adıyaman Emniyet Müdürlüğü tarafından, Adıyaman Belediyesi bünyesinde hizmet veren kurslarda eğitim gören kursiyerlere uyuşturucuyla mücadele konusunda bilgilendirme yapıldı.

Usta Öğretici ve Kursiyerlere Uyuşturucunun Zararları Anlatıldı, System.String[]
Adıyaman Emniyet Müdürlüğü tarafından, Adıyaman Belediyesi bünyesinde hizmet veren kurslarda eğitim gören kursiyerlere uyuşturucuyla mücadele konusunda bilgilendirme yapıldı.

 Emniyet Genel Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı tarafından hazırlanan ve uyuşturucu ile mücadelede toplumun desteğini almak amacıyla tüm illerde uygulanmaya başlayan 'Narko Rehber Projesi' Adıyaman Emniyet Müdürlüğü tarafından da Adıyaman'da hızlı ve etkin bir şekilde devam ediyor. Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Madde Kullanımı ile Mücadele Büro Amirliği ekipleri tarafından sürdürülen proje çerçevesinde, yerel yönetimlerin uyuşturucuyla mücadelesinin sağlanması ve toplumun uyuşturucu ile mücadelede farkındalığının artırılması amaçlanıyor. Proje kapsamında, Adıyaman Belediyesi bünyesinde hizmet veren Fatih ve Siteler Mahallelerindeki Kadın ve Gençlik Merkezleri ile TOGEM bünyesindeki kurslarda görev yapan usta öğretici ve yetişkin kursiyerlere, uyuşturucu ile mücadeleye katkı sağlamaları amacıyla bilgilendirmeler yapıldı.

Adıyaman Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünde görevli Polis Memuru Mehmet Kılboz tarafından verilen seminerlerin eğitim ve toplantıların devam edeceği belirtildi. - ADIYAMANAfrin Gazisinden Duygulandıran Sözler: Kolumu, Ayağımı da Kaybetsem İyileşip Görevime Döneceğim Bahis Çetesi Darphane Gibi! Bloke Edilen Para Miktarı 23,5 Milyon Liraya Ulaştı

Afrin'e Destek Konvoyunda Duygulu Anlar! Komutanla Vatandaş Beraber Ağladı Sakarya'da Gece Yarısı Silahlı Kavga: 2 Ölü, 2 Yaralı