Son Dakika Haberleri: Usta Oyuncu Haluk Bilginer "Kara Yazı" İle Ekranlara Geri Döndü

Usta Oyuncu Haluk Bilginer "Kara Yazı" İle Ekranlara Geri Döndü

9 ay önce

Kanal D'nin yeni dizisi "Kara Yazı" bu akşam ilk bölümüyle seyirciyle buluştu. Diziyle birlikte usta oyuncu Haluk Bilginer de ekranları geri döndü.

Usta Oyuncu Haluk Bilginer

Kanal D'nin merakla beklenen dizisi "Kara Yazı" bu akşam ilk bölümüyle seyirciye merhaba dedi. Dizinin usta oyuncusu  Haluk Bilginer televizyon ekranlarına geri döndü.

EMRE KINAY VE HALUK BİLGİNER MERAK KONUSU OLDU

Kara Yazı, ilk bölümü ile bu akşam  Kanal D ekranlarında izleyicinin beğenisine sunulurken dizinin başrol oyuncuları  Emre Kınay ve  Haluk Bilginer'in karakterleri şimdiden merak konusu oldu.

HALUK BİLGİNER TELEVİZYON EKRANLARINDA

Geçtiğimiz günlerde Blu TV'nin projesi Masum ile yeniden ekranlarda olan Bilginer, Masum'un sona ermesinin ardından bu kez televizyon ekranlarında olacak.

Sevgisiz ve aile şiddeti ile büyümüş iki kız kardeşin hayat hikayelerinin anlatıldığı dizide usta isimler genç oyunculara eşlik edecek. Yaren Uluçınar karakterine hayat verecek olan Zeynep Çamcı ise dizide aile şiddeti ile büyüyen ve kadınlığını bastıran bir kişiye hayat verecek.

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!

YORUMLAR

Şeyma Subaşı, İnsanlara Ekmek Kapısı Sağlamak İçin Kolları Sıvadı Demet Akalın, Skandal Sözlerinden Sonra Nur Yerlitaş'ı Takipten Çıkardı
Melih Gökçek Ateş Püskürdü: Onur Yoksunları, İspat Etmezseniz Şerefsizsiniz