Son Dakika Haberleri: Usta Oyuncu Haluk Bilginer "Kara Yazı" İle Ekranlara Geri Döndü

Usta Oyuncu Haluk Bilginer "Kara Yazı" İle Ekranlara Geri Döndü

2 yıl önce

Kanal D'nin yeni dizisi "Kara Yazı" bu akşam ilk bölümüyle seyirciyle buluştu. Diziyle birlikte usta oyuncu Haluk Bilginer de ekranları geri döndü.

Usta Oyuncu Haluk Bilginer

Kanal D'nin merakla beklenen dizisi "Kara Yazı" bu akşam ilk bölümüyle seyirciye merhaba dedi. Dizinin usta oyuncusu Haluk Bilginer televizyon ekranlarına geri döndü.

EMRE KINAY VE HALUK BİLGİNER MERAK KONUSU OLDU

Kara Yazı, ilk bölümü ile bu akşam Kanal D ekranlarında izleyicinin beğenisine sunulurken dizinin başrol oyuncuları Emre Kınay ve Haluk Bilginer'in karakterleri şimdiden merak konusu oldu.

HALUK BİLGİNER TELEVİZYON EKRANLARINDA

Geçtiğimiz günlerde Blu TV'nin projesi Masum ile yeniden ekranlarda olan Bilginer, Masum'un sona ermesinin ardından bu kez televizyon ekranlarında olacak.

Sevgisiz ve aile şiddeti ile büyümüş iki kız kardeşin hayat hikayelerinin anlatıldığı dizide usta isimler genç oyunculara eşlik edecek. Yaren Uluçınar karakterine hayat verecek olan Zeynep Çamcı ise dizide aile şiddeti ile büyüyen ve kadınlığını bastıran bir kişiye hayat verecek.


YORUMLAR


Seçime Sayılı Günler Kala Yayınlanan İki Anketten Farklı Sonuçlar Çıktı Bozdağ'dan Ezber Bozan "İnce" Çıkışı: Bunlar Güzel Hareketler, Buradan Tebrik Ediyorum

Erdoğan'dan Çarpıcı Çıkış: Yetkiyi Verin, Faizle, Şunla Bunla Nasıl Uğraşılır Göreceksiniz