Son Dakika Haberleri: Usta Oyuncu İpek Çeken, Ferhunde Hanımlar Dizisinden Kazandığı Parayla Ne Yaptığını Açıkladı

Usta Oyuncu İpek Çeken, Ferhunde Hanımlar Dizisinden Kazandığı Parayla Ne Yaptığını Açıkladı

4 gün önce

Ferhunde Hanımlar dizisindeki başarısıyla adından söz ettiren usta oyuncu İpek Çeken, katıldığı canlı yayında dizide kazandığı parayı ne yaptığını açıkladı.

Bir döneme damga vuran senelerce devam eden Ferhunde Hanımlar dizisinin başrol oyuncularından İpek Çeken, Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına konuk oldu. Oyuncu, Ferhunde Hanımlar dizisinden kazandığı parayı nasıl değerlendirdiğini anlattı.

"4.900 TL ALIYORUM"

1993-1999 yılları arasında yayınlanan ve 1780 bölüm yayınlanan Ferhunde Hanımlar'ın İpek'i canlı yayında şunları anlattı: "Devlet Tiyatrosu oyuncusuyum ve yılın ilk ayında maaş 4.900'le başlar. Sonra da vergi kesintisinden dolayı ilerleyen aylarda azalır.

"DİZİDEN KAZANDIĞIM PARAYLA EV ALDIM"

Biz dizide kendi kıyafetlerimizi kendimiz alırdık. Köklü bir aileyiz ve sonradan görmedik. Biz paralarımız biriktirdik zaten astronomik paralar almıyorduk. Kazandığımız paralar ufak ufak yatırımlar yaptık. Toplu taşıma ile gidiyorduk. Dizi bana bir ev aldırdı."

"ROL İÇİN SOYUNURUM"

Sunucuların 'Ekranlara geri dönmek ister misiniz?' sorusuna cevap veren oyuncu, "Bana gelen senaryo eğer çırılçıplak soyunmama gerektiriyorsa soyunurum ama değmesi lazım. " dedi.

Haber Yayın Tarihi : 16.05.2019 11:19 

YORUMLAR (5)
  • TC.: ABİ BANKALARIN MEVDUATI ARTI DİYİYORLAR AMA BANKALARDAN HİÇ MAAŞINI KENDİSİNDEN ÇEKENE İKRAMİYE SÖZÜ YOK HEP CEBİME DİYİYORLAR BİR SİYASETÇİ DE ÇIKIP BU YAŞININ VEYA BU ASGARİ ÜCRETLİNİN VEYA BU MEMUR VE EMEKLİNİN MAAŞI SENİN BANKANA YATIYO BU ADAMA İKRAMİYE VERECEKSİN TALEBİNDE BULUNAN NEDEN SÖYLEMİYO.. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır


Game of Thrones Dizisinde Ölenler İçin İstanbul'da Lokma Dağıtıldı Onur Büyüktopçu, Sevgilisinin Ölümünden Sorumlu Tutulan Yeşim Gül'e Destek Oldu: Yazıktır 93 Kilo Veren Oyuncu Pelin Öztekin'den Bikinili Paylaşım Game Of Thrones'ta Bir Hata Daha! Final Bölümünde Su Şişesi Unutuldu