Son Dakika Haberleri: Usta Oyuncu Münir Özkul'a Yeni Dönem Jönlerinden Büyük Ayıp! Hiçbiri Cenazeye Gitmedi

Usta Oyuncu Münir Özkul'a Yeni Dönem Jönlerinden Büyük Ayıp! Hiçbiri Cenazeye Gitmedi

2 yıl önce

Yeşilçam'ın ulu çınarı Münir Özkul son yolculuğuna uğurlanırken Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu, Engin Altan Düzyatan gibi yeni dönem jönlerinin cenazeye katılmaması dikkat çekti.

Usta Oyuncu Münir Özkul'a Yeni Dönem Jönlerinden Büyük Ayıp! Hiçbiri Cenazeye Gitmedi, System.String[]

Türk sinemasının usta ismi Münir Özkul, dün son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze törenine yeni dönem jönlerin hiçbirinin katılmaması dikkatlerden kaçmadı.

İZDİHAM YAŞANDI AMA PEK ÇOK ÜNLÜ İSİM YOKTU

Münir Özkul'un cenazesinde Teşvikiye Camii'nde kalabalık nedeniyle izdiham yaşandı ama Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu, Engin Altan Düzyatan, Burak Özçivit, Kerem Bursin, gibi yeni dönem Türkiye sinema ve televizyon dünyasının ünlü jönlerinin törende olmaması dikkat çekti.


İLYAS SALMAN'DAN SİTEM

'Hababam Sınıfı' filminin bazı oyuncularının yanı sıra İlyas Salman, Nuri Alço ve Erhan Yazıcıoğlu gibi isimler de törene katıldı. Anmaya katılmayan son dönemin star isimlerini vefasızlıkla suçlayan Salman, "Onlar için yaşamın kalıcılığı önemli değildir. Sadece mal varlıklarını düşünürler. Günümüz sanatçılarından yetenekli olanları da var ama buraya gelmemeleri vefasızlık" dedi.


Haber Yayın Tarihi: 08.01.2018 11:42 

YORUMLAR


Canice öldürülen Emine Bulut'un kardeşi: Bunların hakkı idamdır
Adalet Bakanı Gül açıkladı: Emine Bulut'u öldüren cani en ağır cezayı alacaktır Emine Bulut'u öldüren Fedai Baran'dan kan donduran sözler: Hayvan kestim