Usta oyuncu Semra Dinçer 'Majka (Anne)' filminde rol aldı - Son Dakika

Usta oyuncu Semra Dinçer 'Majka (Anne)' filminde rol aldı

12.10.2020 13:00
Usta oyuncu Semra Dinçer 'Majka (Anne)' filminde rol aldı, System.String[]

'Kuzey Güney' dizisindeki performansıyla akıllara kazınan usta oyuncu Semra Dinçer, Bosna Kültür Bakanlığı Destekli 'Majka (Anne)' filminde rol aldı

Kültür bakanlığı destekli film için Saraybosna'ya giden Dinçer, filmde savaş sırasında yaşadıklarını hiç konuşmayarak içine atan bir anneyi canlandırıyor.

FİLMİN YÖNETMENİ RAŞİT GÖRGÜLÜ

Filmin yönetmen koltuğunda Bosna Hersek savaşı ile ilgili belgesel filmleriyle dünyanın sayısız& ; ülkesinden en iyi belgesel ödüllerini toplayan ve 'Geçmişteki Sır'& ; filmiyle ilk uzun metraj deneyimini yaşayan Raşit Görgülü yer alıyor.

TÜRKİYE'DE DE VİZYONA GİRECEK

Yapımcılığını Amira kudumovic 'in yaptığı film, festival yolculuğunun ardından Bosna Hersek ve Türkiye'de vizyona girmeyi planlıyor. Semra Dinçer'e filmde bir çok Bosna Hersek'li oyuncu eşlik ediyor.

Usta oyuncu Semra Dinçer 'Majka (Anne)' filminde rol aldı

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Usta oyuncu Semra Dinçer 'Majka (Anne)' filminde rol aldı - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Portekizli eski futbolcu Raul Meireles: Fenerbahçe'deyken tutkumu kaybettim Oltasına takılan 27,5 kilo ağırlığındaki sazanı suya bırakıp gönülleri fethetti Vatandaşa ucuza satmak yerine depoda bekletilen bir ton balık çürüdü Alkollüyken zincirleme trafik kazasına karışan Ahmet Kural'a hapis istemiyle dava açıldı Milyonları ilgilendiren borç yapılandırmasında son başvuru tarihi 31 Aralık Merkez Bankası'nın resmi rezervleri yüzde 4,9 azaldı Muhtar olduğuna kimseyi inandıramayan genç, kimliğini göstermek zorunda kalıyor Paşinyan'ın PKK yandaşları ile omuz omuza halay çektiği görüntüler yeniden gündemde!