Usta oyuncu Şener Şen'den Meydan Tiyatrosu - Son Dakika

Usta oyuncu Şener Şen'den Meydan Tiyatrosu

15.09.2021 23:59

Usta oyuncu Şener Şen'den Meydan Tiyatrosu Bandırmalılar saatler öncesinden meydanı doldurdu Balıkesir'in Bandırma ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 99.yılı kutlama programında Cumhuriyet Meydanında sahne alan Ünlü oyuncu Şener Şen binlerce kişiye 'Zengin Mutfağı" adlı oyununu sergiledi.

Usta oyuncu Şener Şen'den Meydan Tiyatrosu

Bandırmalılar saatler öncesinden meydanı doldurdu

BALIKESİR - Balıkesir'in Bandırma ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 99.yılı kutlama programında Cumhuriyet Meydanında sahne alan Ünlü oyuncu Şener Şen binlerce kişiye 'Zengin Mutfağı" adlı oyununu sergiledi. Bandırmalılar saatler öncesinden meydani doldurdu.

Bandırma'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 99.yıl dönümü nedeniyle Bandırma Belediyesi tarafından düzenlenen 3 günlük program ilk gününde ünlü tiyatrocu Şener Şen "Zengin mutfağı" adlı oyunuyla tiyatro severler ile buluştu. Cumhuriyet meydanında sahnelenen oyunu binlerce vatandaş dört saat öncesinden Covid önlemleri kapsamında ayrılan alana giriş yaptı. Bandırma Cumhuriyet Meydanın yapılan geniş güvenlik önlemleri ve HES Kodu sorgulaması yapılarak içeri alınan vatandaşlar ilgi ile oyunun oynanmasını bekledi. Zengin bir iş adamının köşkünde aşçı olarak çalışan bir adamın başından geçen olayları anlatan oyun sonrası Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun ünlü tiyatrocu Şener Şen ve ekibine teşekkür ederek çiçek takdiminde bulundu. Oyunu izleyenler arasında Erdek Belediye Başkanı Hasan Yapakçı, Balya Belediye Başkanı Orhan Gaga, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Başdanışmanı Cemal Öztaylan, belediye meclis üyeleri ve kalabalık bir davetli topluluğu da yer aldı. Tiyatronun sonunda ünlü oyuncu Şener Şen'e plaket ve çiçek takdiminde bulunuldu.

Usta oyuncu Şener Şen'den Meydan Tiyatrosu
Usta oyuncu Şener Şen'den Meydan Tiyatrosu
Usta oyuncu Şener Şen'den Meydan Tiyatrosu
Usta oyuncu Şener Şen'den Meydan Tiyatrosu
Usta oyuncu Şener Şen'den Meydan Tiyatrosu
Usta oyuncu Şener Şen'den Meydan Tiyatrosu
Usta oyuncu Şener Şen'den Meydan Tiyatrosu
Usta oyuncu Şener Şen'den Meydan Tiyatrosu

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Usta oyuncu Şener Şen'den Meydan Tiyatrosu - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Fransa Cumhurbaşkanı Macron'a yumurta atan 19 yaşındaki öğrenci akıl hastanesine kaldırıldı 14:44 Fransa Cumhurbaşkanı Macron'a yumurta atan 19 yaşındaki öğrenci akıl hastanesine kaldırıldı Oyuncu Yüsra Geyik, derin göğüs dekolteli pozu işle dikkat çekti 14:43 Oyuncu Yüsra Geyik, derin göğüs dekolteli pozu işle dikkat çekti Fuhuş yapan kadınlar, gözaltına alınınca deliye döndü: Enayi çok, dolandırıyoruz bizde ne yapalım? 14:30 Fuhuş yapan kadınlar, gözaltına alınınca deliye döndü: Enayi çok, dolandırıyoruz bizde ne yapalım?
Erdoğan ile Putin arasındaki görüşmede ana gündem maddesi Suriye ve terör olacak 14:24 Erdoğan ile Putin arasındaki görüşmede ana gündem maddesi Suriye ve terör olacak Fizyoterapist ve Cumhurbaşkanı Danışmanı Ahmet Çotuk, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la sabah sporu yaptığı fotoğrafı paylaştı 14:18 Fizyoterapist ve Cumhurbaşkanı Danışmanı Ahmet Çotuk, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la sabah sporu yaptığı fotoğrafı paylaştı Survivor Adem Kılıççı'dan itiraf: Bir kadın tarafından taciz edildim 14:06 Survivor Adem Kılıççı'dan itiraf: Bir kadın tarafından taciz edildim
Hakan Baş ve Bensu Soral'den sevenlerini üzecek haber geldi! İhanet iddialarından sonra boşanma kararı almışlar 13:35 Hakan Baş ve Bensu Soral'den sevenlerini üzecek haber geldi! İhanet iddialarından sonra boşanma kararı almışlar İçişleri Bakanlığı'ndan, 81 il valiliğine taksi genelgesi: Yolcu almamakta ısrar edenler trafikten men edilecek 13:15 İçişleri Bakanlığı'ndan, 81 il valiliğine taksi genelgesi: Yolcu almamakta ısrar edenler trafikten men edilecek
Advertisement