Son Dakika Haberleri: Usta Oyuncudan Kötü Haber

Usta Oyuncudan Kötü Haber

3 ay önce

80 yaşındaki usta oyuncu Ercüment Balakoğlu'na kanser teşhisi konuldu.

Usta Oyuncudan Kötü Haber, System.String[]

"KEMOTERAPİYE BAŞLANACAK"

Aynı zamanda usta oyuncunun ameliyat olduğunu da yazan ünlü şarkıcı  Onur Akay, " Çocuklar Duymasın dizisinde Dursun karakteri ile hepimizin gönlünde taht kuran, usta sinema ve dizi oyuncusu  Ercüment Balakoğlu'na dil kanseri teşhisi konuldu. Dilinde çıkan yaralar nedeni ile ameliyat olan oyuncu, önce radyoterapi gördü ve kemoterapiye başlanacak. Değerli oyuncumuz için dua edelim." dedi.

Ünlü oyuncunun hastanede tedavi gördüğünü söyleyen  Onur Akay şöyle devam etti:

"BAYRAMDA ELİNİ ÖPMEYE GİDELİM"

"Kendisiyle görüştüm ve beni kimse aramıyor diye dert yanıyor. Kullandığı ilaçlardan dolayı unutkanlık sorunu da yaşayan usta oyuncumuz  Ercüment Balakoğlu, uzun yıllar tiyatrolarda çocuklara masallar okudu ve o çocukların masal dedesi oldu. Hastanede yatan oyuncumuzun, bayramda elini öpmeye gidelim ve moral bulmasını sağlayalım. Acil şifalar dilerim." ifadelerini kullandı.

ERCÜMENT BALAKOĞLU KİMDİR?

1937 yılında dünyaya gelen usta oyuncu  Ercüment Balakoğlu, geçmişten günümüze sayısız sinema, dizi ve tiyatroda oynamıştır. Kaynanalar,  Çocuklar Duymasın ve Papatyam gibi dizilerdeki oyunculuğun yanı sıra, seslendirme yaparak da televizyon dünyasına büyük katkılarda bulunan sanatçı, çok sayıda etkinlikte çocuklar için çalışmalarda bulunmuş ve 2013 yılından sonra  İstanbul Temaşa Tiyatrosu kadrosunda yer almıştır.

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!

YORUMLAR

ASELSAN'da 8'inci Şüpheli İntihar! Genç Mühendis 14'üncü Kattan Atladı Yaşlı Erkekleri Cinsel Organlarına Dokunarak Soyan Çete Çökertildi
ABD Dışişleri Sözcüsünden Erdoğan'a Küstah Cevap: Hep Aynı Şarkı