Son Dakika Haberleri: Usta Oyuncunun İlk Korku Filmi

Usta Oyuncunun İlk Korku Filmi

3 gün önce

Halil Kumova, 40 üzerinde dizi film, 20 sinema filmi yanında sayısını hatırlayamayacağı kadar tiyatro oyununda rol almış oyunculuk sektörünün özel isimlerinin başında yer alanlardan.

Usta Oyuncunun İlk Korku Filmi, System.String[]

Tarzıyla oyuncular arasında dikkatleri üzerinde toplamayı başaran Halil Kumova, oynadığı birbirinden farklı karakterlerle de bukalemun oyuncu olarakta anılıyor. Ömrünün yarısından çoğunu verdiği oyunculuk mesleğinde ilk kez, 10 Mayıs tarihinde vizyona girecek olan "Kulyas Lanetin Bedeli" isimli yapımla bir korku filminde oynadığını vurguladı.

"Kulyas Lanetin Bedeli" isimli sinema filminde Kamber Hoca karakteriyle beyaz perde de sevenleriyle buluşacak olan Halil Kumova "Kulyas Lanetin Bedeli isimli korku filmi benim için önemli bir tecrübe oldu. Ömrünüzü versenizde oyunculukta öğrenecekleriniz ve tecrübe edeceğiniz vakalar bitmiyor. İlk kez bu filmi çekerken cinlerin varlıklarını hissettim, bizi çok rahatsızda ettiler, oyunculuk hayatımda bu tür bir olay ilk kez başıma geldi" dedi. Cinlere katılan Kamber Hoca karakteriyle Kulyas Lanetin Bedeli isimli filmde kendisini izleyen seyircisinide çok şaşırtacağını vurgulayan Halil Kumova, ödüllük bir karakter çıkardığını iddia etti.

Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 10:28 Kaynak: BültenlerÜnlü Şovmen Okan Bayülgen'in Yeni Kanalı Belli Oldu! Yakışıklı Oyuncu Jason Momoa, Çevreyi Korumak İçin 7 Yıl Aradan Sonra Sakallarını Kesti Oyuncu Tarık Tarcan, Kenan İmirzalıoğlu'nu Yerdi Kıvanç Tatlıtuğ'u Göklere Çıkardı Bisikletiyle Birlikte Kamyonun Altında Kalan Gencin İmdadına İtfaiye Ekipleri Yetişti