Usta sanatçı koronavirüse meydan okudu! - Son Dakika

Usta sanatçı koronavirüse meydan okudu!

22.03.2020 10:00
Usta sanatçı koronavirüse meydan okudu!, System.String[]

Ünlü sanatçı Selami Şahin, yüz maskesi yarım takılı bir şekilde Bebek'te yürüyüş yaparken görüntülendi

Son zamanlarda ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs sebebiyle sokakların ciddi derecede boşalmış olmasını fırsat bilen Selami Şahin, kendisini Bebek'e attı.

71 yaşındaki şarkıcı, uzmanların ve yetkililerin özellikle 60 yaş üzeri vatandaşların dışarı çıkmaması yönündeki uyarıları dikkate almayarak dışarı çıkarak ve hayranları ile fotoğraf çektirerek sosyal mesafeye uymaması dikkat çekti.

Usta sanatçı koronavirüse meydan okudu!

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Usta sanatçı koronavirüse meydan okudu! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Beşiktaş'ta sakatlık depremi! Cenk Tosun sezonu kapattı Beşiktaş'ta sakatlık depremi! Cenk Tosun sezonu kapattı Kamyonetlerin kafa kafaya çarpıştığı kazada abla sinir krizi geçirdi: Kardeşim öldü mü? Kamyonetlerin kafa kafaya çarpıştığı kazada abla sinir krizi geçirdi: Kardeşim öldü mü? Malatya Valiliği, 'Belediyenin Almanya'ya gönderdiği 43 kişi dönmedi' iddialarına soruşturma başlattı Malatya Valiliği, 'Belediyenin Almanya'ya gönderdiği 43 kişi dönmedi' iddialarına soruşturma başlattı Cihangir'de bir kadını taciz edip boğazına bıçak dayayan sapık yakalandı Cihangir'de bir kadını taciz edip boğazına bıçak dayayan sapık yakalandı Yıkımı süren binada kızının çeyizini gören baba gözyaşlarına boğuldu, Bakan Kurum hemen müdahale etti Yıkımı süren binada kızının çeyizini gören baba gözyaşlarına boğuldu, Bakan Kurum hemen müdahale etti Ekrem İmamoğlu'nun eşi ve 2 çocuğu koronavirüse yakalandı Ekrem İmamoğlu'nun eşi ve 2 çocuğu koronavirüse yakalandı İstanbul'a gelen bir uçakta kavga çıktı, olay kameralara yansıdı İstanbul'a gelen bir uçakta kavga çıktı, olay kameralara yansıdı Binanın 9'uncu katındaki köpeğe seslenen vatandaş: Ne derdin var intihar etme Binanın 9'uncu katındaki köpeğe seslenen vatandaş: Ne derdin var intihar etme

Son Dakika Haberleri

22:02