USTURMAÇALARA ÇARPAN KRUVAZİYER, TAMİR İÇİN İSTANBUL'A GÖTÜRÜLÜYOR - Son Dakika

USTURMAÇALARA ÇARPAN KRUVAZİYER, TAMİR İÇİN İSTANBUL'A GÖTÜRÜLÜYOR

31.01.2023 10:53

BARTIN'ın Amasra ilçesinde, limanda usturmaçalara çarpması sonucu pervane kuyruğunda hasar oluşan kruvaziyer, tamiri ve bakımı için römorkör eşliğinde İstanbul'a götürülüyor.

BARTIN'ın Amasra ilçesinde, limanda usturmaçalara çarpması sonucu pervane kuyruğunda hasar oluşan kruvaziyer, tamiri ve bakımı için römorkör eşliğinde İstanbul'a götürülüyor.

Rusya'dan denize açılıp, İstanbul'a giden 'Astoria Grande' isimli kruvaziyer, 18 Ocak'ta Amasra Limanı'na yaklaştı. Bu sırada kruvaziyer, saatteki hızı 40 kilometreye ulaşan rüzgar nedeniyle usturmaçalara çarptı. 385 yolcu ile 283 personelin bulunduğu kruvaziyerin pervane kuyruğunda hasar oluştu. Tespitin ardından kruvaziyerin seyre devam edemeyeceğine karar verildi. Kruvaziyerdeki yolcular ile personel, uçakla Rusya'nın Soçi kentine gönderildi.

Amasra Limanı'nda demirli kruvaziyer, bu sabah Zonguldak Ereğli Limanı'ndan gelen römorkör eşliğinde açılırken, tamiri ve bakımı için İstanbul'un Tuzla ilçesindeki tersaneye götürülüyor.

Kaynak: DHA
YORUMLAR
500
Canan Kaftancıoğlu: Seçim 1. Turda Bitebilir ve Göreceksiniz Bitecek. İktidardaki Kötülük Ne Yaparsa Yapsın Bu Sonucu Değiştiremez, Değiştiremeyecek Canan Kaftancıoğlu: Seçim 1. Turda Bitebilir ve Göreceksiniz Bitecek. İktidardaki Kötülük Ne Yaparsa Yapsın Bu Sonucu Değiştiremez, Değiştiremeyecek Yavuz Ağıralioğlu, İYİ Parti'den istifa etti Yavuz Ağıralioğlu, İYİ Parti'den istifa etti İmamoğlu: 'Ülkemizin Huzur İçerisinde Bir Döneme Kavuşması ile İlgili Sürecin Öncüsü, Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu Liderliğinde... İmamoğlu: 'Ülkemizin Huzur İçerisinde Bir Döneme Kavuşması ile İlgili Sürecin Öncüsü, Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu Liderliğinde...

Son Dakika Güncel USTURMAÇALARA ÇARPAN KRUVAZİYER, TAMİR İÇİN İSTANBUL'A GÖTÜRÜLÜYOR - Son Dakika


Advertisement