UTİB girişimcileri sanayicilerle buluşturdu - Son Dakika

UTİB girişimcileri sanayicilerle buluşturdu

15.12.2019 01:15
UTİB girişimcileri sanayicilerle buluşturdu, System.String[]

Üniversite-sanayi iş birliğinin güçlendirilmesi amacıyla düzenlenen TechXtile Start-Up Challenge, yarışma sonrasında da Bursa'da girişimcilik ekosistemini daha da sağlam bir zemine oturtmak için devam ediyor.

Üniversite-sanayi iş birliğinin güçlendirilmesi amacıyla düzenlenen TechXtile Start- Up Challenge, yarışma sonrasında da Bursa'da girişimcilik ekosistemini daha da sağlam bir zemine oturtmak için devam ediyor.

UTİB girişimcileri sanayicilerle buluşturdu

Kaynak: Dunya.com

Son Dakika Ekonomi UTİB girişimcileri sanayicilerle buluşturdu - Son Dakika Ekonomi


Son Dakika

Prof. Dr. Hakan Oğuztürk: Aşı yaptıranlar hemen ertesi gün kısıtlamalardan muaf edilmemeli, en az 40 günlük bir süreç olabilir Selçuk Bayraktar, Akıncı PT-3 ile yuvadan uçmadan önce son selfiesini çekti Tarım ve Orman Bakanlığı'ndan İBB'nin mobil ekmek büfelerine yasak Marketten dönen çift kurşuna dizildi! Camdan bakan çocuk anne ve babasının cansız bedenini gördü Mansur Yavaş'tan Ankara'da yaşayan EYT'lilere müjde: GSS primlerini ödemeye başlıyoruz Trump'ın Biden'a bıraktığı mektubun içeriği basına sızdı: Joe biliyorsun ben kazandım İbo Show'un 10. bölüm fragmanı yayınlandı! 15 yıldır İbrahim Tatlıses ile küs olan Ebru Yaşar programa geliyor Yunanistan Parlamentosu Üyesi Velopoulos: Tek kurşun dahi atamadan Ege'nin yarısını Türklere kaybedeceğiz