Uü Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Öğrencilerinden Bursagaz'a Teknik Gezi - Son Dakika

Uü Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Öğrencilerinden Bursagaz'a Teknik Gezi

06.01.2012 10:57
Uü Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Öğrencilerinden Bursagaz'a Teknik Gezi, System.String[]

Bursa Uludağ Üniversitesi (UÜ) Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Gaz ve Tesisat Teknolojisi Bölümü öğrencileri, Bursagaz'a teknik gezi düzenlendi.

Bursa Uludağ Üniversitesi (UÜ) Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Gaz ve Tesisat Teknolojisi Bölümü öğrencileri, Bursagaz'a teknik gezi düzenlendi. Öğretim Görevlisi Saffet Hakan Gül'ün koordinatörlüğünde gerçekleşen gezide öğrenciler hem teorik ve pratik bilgiyi birlikte alma imkanı buldu.

Bursagaz İşletme Bakım uzmanı Melih Ertaş tarafından bilgilendirilen öğrenciler teknik gezi kapsamında Türkiye'nin aktif durumda bulunan en büyük kapasiteli Doğalgaz RMA İstasyonu'nu görme ve işleyişi hakkında bilgi sahibi olma fırsatı buldu. Gezi daha sonra Hamitler istasyonunda bulunan sayaç kalibrasyon merkezi ziyaret ile devam etti. Öğr. Gör. Gül, teknik gezinin sanayi üniversite işbirliğine güzel bir örnek olduğunu söyledi. Saffet Hakan Gül, bu tür geziler sayesinde öğrencilerin pratik ve teorik bilgiyi harmanlama kabiliyetlerinin geliştiği ve sektörün son durumu hakkında bilgi sahibi olabildiklerini vurguladı.

Bursagaz İşletme Bakım uzmanı Melih Ertaş ise, "Bursagaz olarak 740 bini aşkın aboneye hizmet verdiklerini belirterek, "Güvenli gaz arzını sağlamak amacıyla 7/24 çalışmalarımız sürüyor." dedi.

Ertaş, kurumsal bir firma olarak sosyal sorumluluk faaliyetlerini de önemsediklerini aktardı. Melih Ertaş, Bursagaz olarak Gaz ve Tesisat Teknolojisinde okuyan öğrencilerin hem sektörü tanıması, hem de yetkin bir şekilde mezun olması konusunda destek verdiklerin sözlerine ekledi.

Uü Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Öğrencilerinden Bursagaz'a Teknik Gezi
Uü Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Öğrencilerinden Bursagaz'a Teknik Gezi
Uü Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Öğrencilerinden Bursagaz'a Teknik Gezi

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Uü Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Öğrencilerinden Bursagaz'a Teknik Gezi - Son Dakika


Son Dakika

Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Dünya Sağlık Örgütü, kuzey yarımküredeki vaka artışıyla ilgili liderlere "acil eylem" çağrısında bulundu ABD'den S-400 testi için Türkiye'ye tehdit gibi sözler: Başka işbirliklerine engel olmaya devam ediyor Hadise ve Kaan Yıldırım, ailelerinin onay vermesiyle evlilik kararı aldı "Evde ek iş" tuzağına düşmeyin! Yüzlerce kişi mağdur oldu 82 yıl önce kurulan Ümraniyespor, ismini değiştirdi Bursa'da "damsız" girme kavgası cinayetle bitti Yürümekte dahi zorluk çeken 70'lik dedenin evinden 400 gram esrar çıktı