Son Dakika Haberleri: Bıçağını çeken üvey baba, 5 yaşındaki oğlunu kendine siper etti! O anlar kamerada

Bıçağını çeken üvey baba, 5 yaşındaki oğlunu kendine siper etti! O anlar kamerada

13 gün önce

Beyoğlu'nda üvey oğlu ile kavga eden baba, bıçağını çekerek 5 yaşındaki çocuğunu kendisine siper etti. Üvey baba dehşeti saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı.

Beyoğlu'nda üvey oğlu ile kavga eden baba, bıçağını çekerek 5 yaşındaki çocuğunu kendisine siper etti. Dehşet saniye saniye güvenlik kameralarına yansırken olay yerine gelen polis üvey babayı gözaltına aldı.

ÜVEY BABASI İLE TARTIŞMAYA BAŞLADI

Edinilen bilgilere göre olay, Beyoğlu Yahya Kemal Mahallesi Sururi Mehmet Efendi Sokak'ta meydana geldi. Üvey babası S.A.'nın annesini darp ettiğini öğrenen E.S. isimli genç, arkadaşı E.O.Ç. ile birlikte eve geldi. Üvey babası ile tartışan E.S. bir süre sonra tartışmaya başladı.

5 YAŞINDAKİ ÜVEY OĞLUNU KENDİNE SİPER ETTİ

Tartışmanın kavgaya büyümesi üzerine bıçağını çeken S.A. 5 yaşındaki üvey oğlunu da kendisine siper etti. Arkadaşı ile birlikte üvey babasına saldıran E.S., tekme atarak yere düşürdü. Üvey baba ise elindeki bıçağı savurarak E.S.'yi belinden, arkadaşı E.O.Ç.'yi ise bacağından yaraladı.

GÖZALTINA ALINDI

Olay yerine gelen polis üvey babayı gözaltına aldı. Yaralanan E.S. ile E.O.Ç. Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Polis olayla ilgili inceleme başlattı.

Bıçağını çeken üvey baba, 5 yaşındaki oğlunu kendine siper etti! O anlar kamerada
Haber Yayın Tarihi : 12.06.2019 01:00 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Çanakkale Köprüsü yatırımcıların Lapseki'ye talebini artırdı Korkunç kazada, yaralı sürücüyü gören kadın ellerini açıp dua etti Bülent Arınç'tan 23 Haziran yorumu: Demokraside seçimle gelinir, seçimle gidilir